Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

image001-2.jpg

 

serija je dokumentarna, covek se stvarno sprema za kik-boks mec... vrhunska stvar za sve koji vole borilacke vestine i sportove. malo je teze naci na kioscima, ja odgledo online prvu epizodu, vidim ima i treca al druge ni za lek  :dry:

 

u svakom slucaju, preporuka.

 

Do jaja. Koliko već traje i kako gledaš ovo? (Pošalji mi na PP) 

Link to comment

Slabo ispao Goliath. Thornton je odlican, ali njegova uloga je prakticno jedina koja je dobro napisana. Ostali likovi jednodimenzionalni i karikature, kao da su ih pravili po spisku klisea i stereotipa (hladnokrvna manipulativna kucka - check, wannabe kucka - check, supernegativac sa fizickim nedostatkom - check, kurva sa zlatnim srcem - check, crnac sto psuje - check, simpaticna debeljuca - check...).  Maria Bello potpuno neiskoriscena..

 

I samo sudjenje je smandrljano, a Billyjeva zavrsna rec je ... meh..

Link to comment

+1

 

Tu billy jedino valja, sve ostalo u vezi serije sam već stigao da zaboravim.

 

U drugim vestima, odgledah ovaj legion, deluje da će biti dobra pizdarija. Iznenadio sam se kad sam dana stevensa na televiziji, mislio sam posle da će da eksplodira posle the guesta. Ljudi očigledno ne pridaju značaj tom 1 umetničkom delu koliko bi trebalo.  :mad:

Link to comment

Ajante, jel gledaš Grimmmma?

 

Svojevremeno sam skinuo celu seriju, na tvoju uzgrednu preporuku,  ne znajući da nije završena, i kad se peta sezona završila klifengerom, toliko sam popizdeo da sam se zakleo, 'u bioskopu baš', da  neću gledati dalje, kad krene šesta sezona, nikad, nikad.

 

Al' jbg, poklekao sam, ipak :( i zbindžovao šest epizoda.

Evo, sad skidam i sedmu.

 

Prop'o, skroz, izneverio principe, izgubio dostojanstvo

<_<

Link to comment

Naravno da gledam, to mi je omiljena serija :)

 

Inače, svaka sezona Grimma se poslovično završava klifhengerom. Nažalost, ova sezona neće zato što se serija završava...

Link to comment

Naravno da gledam, to mi je omiljena serija :)

 

Inače, svaka sezona Grimma se poslovično završava klifhengerom. Nažalost, ova sezona neće zato što se serija završava...

 

 

I meni se svidja, ali, ja sam odgledao možda pet serija u životu a ti sto pet pa si naviknutiji na te trikove. 

Kad sam je skinuo (pet sezona) mislio sam da je to cela serija, kao i druge koja sam skinuo. 

 

Prosto, taj klifhenger bez mogućnosti da odmah skinem sledeću epizodu, nego da moram da čekam ne znam koliko meseci, e to sam doživeo kao uvredu, vrlo ličnu   :D

 

sinocni grim je bio spotless :)

 

Sa' će gledam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...