Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O serijama

Featured Replies

The Bear sezona 4.

Prva polovina - onako...

Druga polovina, vrhunska. Kuvanje pa i restoran u drugom planu skroz, dukvalno samo dijalozi, odlična gluma, dobro izgrađeni likovi, sjebani ljudi i krupni kadrovi faca.

Zadovoljan.

  • Replies 23.4k
  • Views 2.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ultra plasticni
    ultra plasticni

    najebo si

  • Search mi ne pomaže pa ne znam jel su bile spominjane dve švedske serije, alska mig i love and anarchy. Dajte mi znak ako nisu da krenem sa hajpom.   https://www.imdb.com/title/tt9325320/

  • copkillah
    copkillah

Posted Images

ja sam se zaustavio na sredini trece sezone. ne ide mi nesto dalje.

9 hours ago, banecare1 said:

ja sam se zaustavio na sredini trece sezone. ne ide mi nesto dalje.

Imao iste probleme, al' ipak odgledao do kraja i vredelo je, ako izbogceg drugog do dva remek dela u vidu epizoda Napkins i Spoons (koliko se secam).

On 25. 5. 2025. at 17:22, Arkadija said:
IMDb
No image preview

Murderbot (TV Series 2025– ) 7.4 | Action, Comedy, Drama

| TV-MA

Nadrkani čuvar-robot, koji neprekidno gleda sapunice i gunđ i gunđa i gunđa. Zabavno i duhovito. Ozbiljna mana je što su epizode prekratke, traju oko 22 minuta. Bar da izbacuju 2 odjednom.

Ki da. Nemam nijednu zamerku. 20 minuta, svaka epizoda ima kraj, postoji i plotline i plotić svake pojedinačno, sve divno izgleda i baš je smešno, a SF aspekt je odličan u svakom smislu. Stvarno najbolje! Samo nismo saznali da li je pobio one rudare, možda će u drugoj sezoni (valjda će je biti?) da se otkrije

Počeo da gledam Your Friends and Neighbours, ok skroz, može da se gleda. Za sad, pogledao sam tri epizode

Edited by Hermetico

MurderBot je kreirao isti covek koji je uradio Mozart in the jungle i tacno se oseca ta neobicna, duhovita povezujuca linija, da ne kazem - autorski pecat. MurdedBot ne doseze Mozart visine, no u hronicnom nedostatku kvalitetnog tv stiva, sasvim solidno popuni tih 3, 4 sata za koje se moze kompletno izbindzovati.

On 13. 7. 2025. at 11:25, Nebojsa said:

Imao iste probleme, al' ipak odgledao do kraja i vredelo je, ako izbogceg drugog do dva remek dela u vidu epizoda Napkins i Spoons (koliko se secam).

Pretpostavljam da si mislio na Napkins i Ice chips (epizoda sa porođajem), te dve baš odskaču iz treće sezone (Spoons je u stvari Forks, to je iz druge).

Meni je treća nekako bila metiljava, sve više iskaču iz kalupa hard-working-struggle, a sve više upadaju u neko kuvarsko izdrkavanje.

Cenim da je zajeb jer su hteli da zaokruže priču sa trećom, a studio ih naterao da imaju četiri sezone (u međuvremenu produženo na pet).

7 hours ago, Nebojsa said:

MurderBot je kreirao isti covek koji je uradio Mozart in the jungle i tacno se oseca ta neobicna, duhovita povezujuca linija, da ne kazem - autorski pecat. MurdedBot ne doseze Mozart visine, no u hronicnom nedostatku kvalitetnog tv stiva, sasvim solidno popuni tih 3, 4 sata za koje se moze kompletno izbindzovati.

Videh ovo nekad u mimohodu, mislio da je neka limunada. Staviću na listu i proslediću ljudima koji su se zajedno sa mnom navukli na Murderbot. Ali to što je ovo SF i to dobar SF u nekomičnim pojedinostima je meni (i mojim kodžankijima) vredno koliko i humor, tako da nisam siguran da ću ćeš ćemo se podjednako oduševiti. Ali veliko hvala

Da li je neko gledao 2. i 3. sezonu Gangs of London?

na tu seriju sam skroz zaboravila, a upravo otkrila da ima još dve sezone.

Kako MobLand počinje da iritira. Ubiju tipu sina i ženu BEZ IKAKVOG RAZLOGA i onda su kao šokirani što ovaj hoće da se sveti. Daj jebote.

Tačno sam navijao da iskasape Brendana ni krivog ni dužnog samo da bi napakostili Helen Miren.

43 minutes ago, Halvard said:

Kako MobLand počinje da iritira. Ubiju tipu sina i ženu BEZ IKAKVOG RAZLOGA i onda su kao šokirani što ovaj hoće da se sveti. Daj jebote.

Tačno sam navijao da iskasape Brendana ni krivog ni dužnog samo da bi napakostili Helen Miren.

Helen Miren baš "krčmi" i naplaćuje minuli rad.

Mislim, neka njena karijera, njeno pravo. Ali malo je i bedak...

Ipak, iznijela je napisan lik savrseno, zgazio bih gaduru autom na ulici.

Slažem se da je odlično iznela material, ali lik je užasan, i to ne (samo) u smislu da je užasna kao osoba.

Recimo, Acija iz Rima je bila anti-heroina, koliko god sranja da je pravila, motivacija joj je uvek bila savršeno jasna i postupci razumljivi. Ovo je jednostavno da zatučeš maljem u glavu.

ma djubre od serije, zato sam batalio na sredini sezone i ne pada mi na pamet da nastavljam

Kapiram da je trebalo da se radi o dekadenciji nekada moćne porodice i tome šta se dešava kad dopustiš da te vode impulsi umesto razuma.

I to bi moglo sasvim fino da funkcioniše da su stvari drugačije postavljene. Treba da bude više Kevina kao kontrateže onim ludacima (serija je mnogo bolja kad se Brosnan i Miren manje pojavljuju). Previše je toga natrpano, ne znam čemu služi Bela, kao nešto pokušava da se dokaže na svoju ruku, s tim što to nimalo ne doprinosi priči, plus je totalno nepotrebno što se loži na Harija. Brendan je valjda neki comic relief, Serafina bi mogla da bude jako zanimljiva da se pojavljuje više od 3 minuta po epizodi. Ono što se Džen istrtljala "novoj prijateljici" je jako glupo i naivno, totalno u neskladu sa likom.

Odnos Kevina i Harija treba da bude osnova serija, a totalno je nedorečen.

Opet kažem, šteta glumačke postave.

15 hours ago, Halvard said:

Kako MobLand počinje da iritira. Ubiju tipu sina i ženu BEZ IKAKVOG RAZLOGA i onda su kao šokirani što ovaj hoće da se sveti. Daj jebote.

Tačno sam navijao da iskasape Brendana ni krivog ni dužnog samo da bi napakostili Helen Miren.

Sve je odlicno dok ne pocnu dvoje matoraca da benave kao mladji tinejdzeri u pelenama, onda postane potpuno negledivo na scenu-dve pa se vrati u normalu do sledeceg benavljenja.

Edited by Amos

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.