Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 19.4.2022. at 14:31, Joe D said:

 

majstor :smiley_hail:

 

ovo mi je možda i omiljeni detalj:

Quote

One major difference here is that most the people being portrayed are still alive, still have a legacy that is important to them. I may have made up words and actions for Queen Victoria, but I didn’t denigrate her.

 

ali... i pored svega, meni je serija nekako zabavna i vuče na dalje gledanje.

mislim da to više govori o meni nego o seriji, o mom konzumerizmu ka svemu što dotiče teme na koje se ložim.

Link to comment

Ko ima pickbox i ima vremena može da pogleda seriju The Five.
Malo su je razvukli ali vredi gledati do kraja.
Trivia:
Epizoda Radeta Šerbedžije čiji lik u mladosti gluma Dragan Mićanović.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Halo odlican sf, mozda i ponajbolji, bar za ovih pet epizoda u zadnjih nekoliko godina.

From jako dobra horor serija, sve vec vidjeno, ali jako nepretenciozno uklopljeno, slistio sezonu za 2 dana

Link to comment

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, Nebojsa said:

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

I da dodam: Geri Oldman u ulozi kakvog ga nismo videli dugo vremena, fenomenalna Kristin Skot Tomas, grupa tzv.gubitnika iz špijunskog sveta, višeslojni dijalozi ( mala škola: Kako mučiti svoje kolege učtivim razgovorima). A tek sam odgledala dve epizode.

Edited by makondo
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Nebojsa said:

slow horses - imho ponajbolja britanska mini serija u poslednjih 10ak godina, sve je tu: klasican spijunski zaplet, sjajan cast, dry english humour taman koliko treba i sveukupno bas dobra prica/voznja u prvih 5 epizoda. sutra vece je veliko finale, a izgleda ce biti i sledece sezone...

gde gledas? 

Link to comment

Engleski, francuski ....... Nisam sigurna da ima "domaćih" titlova, ali oni brzo izađi na podnapisi.net i sl sajtovima jer je serija trenutno aktuelna( a snimaju i drugu sezonu).

Link to comment
5 hours ago, Aleksija said:

gde gledas? 

serija ide na apple tv plus - 5$/m. od aktuelnijih naslova na istom, mogu jos da preporucim: ted lasso, severance i tehran. zeni se dopao i the morning show.

32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel ima titlova za te Slow Horses?
 

srpskih zasad ne.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...