Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@darling pa dobro, ali i u partizanskim serijama mora biti nekakve logike :D da ne pricam sto to uopste nije bio moj utisak, meni ova serija pocinje kao ocean's eleven, a kasnije u prvi plan stavlja te neke emocije™ i licne probleme, sto im daleko slabije ide. doduse, to je verovatno i neizbezno kad pricu o pljacki banke koja traje 5-6 dana razvuces na 20 epizoda. da je do mene, ja bih to sve lepo zgusnuo u nekih osam epizoda, a character development sveo na neophodni minimum.

Link to comment

i profesor je uca! 

 

al meni je, na primer, predivno sto smo ih sve upoznali, kako bi ih drugacije zavolela i sazivela se s njima. ja sam bre zena od strasti, zato mi je ova serija tako dobro legla, ono htela sam da udjem u ekran i budem s njima. slazem se da je duza nego sto treba, al ja bih ubila tri epizode, to bi taman bila mera. 

bokte, ako ovde nisi naso logiku, koliko ces se tek razocarati u drugoj sezoni, koja je, vidim, najavljena za 2019. ta ce sigurno biti sranje :D

 

sad sam shvatila i da je pjesma zemlja od ekv anticipirala la casa de papel, samo umesto zemlja pevaj serija. ovo je serija za nas, .... na na na na na .... pogledaj me ocima deteta :D

 

U svakom porazu
ja sam video deo slobode
i kad je gotovo za mene
znaj, tek tad je pocelo
pogledaj me, o pogledaj me 
ocima deteta

 

Edited by darling
Link to comment

Ja gledao neke 3-4 epizode, pa kad sam (verovatno listajući ovaj topic) skapirao da će oni da pljačkaju istu stvar 20 epizoda, reko samo vi udrite...

Link to comment
On 18.5.2018. at 22:19, kud u maglu Simoviću said:

@Mil@n da li će nam se neka serija svideti najviše zavisi od našeg trenutnog raspoloženja i očekivanja. što je prvo u +, a drugo u - tim pre ćemo se oduševiti kakvim smećem

sigurno :D

 

Link to comment
6 minutes ago, darling said:

bokte, ako ovde nisi naso logiku, koliko ces se tek razocarati u drugoj sezoni, koja je, vidim, najavljena za 2019. ta ce sigurno biti sranje :D

 

necu ja to ni gledati :D deluje kao totalni cash grab + rekoh vec, ne bih ni ovu prvu izdrzao do kraja da me nisu navukli :dry:

Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

 

@Mil@n

 

imas pojma. monika kroz zivot treba da ide isfenirana! a simovic nek je kovrdza kaziprstom i ostalim prstima :D

 

 

Idi bre darling, oćeš da umrem u ovom busu :D:D

Edited by Sara
Link to comment
19 minutes ago, Ruxin said:

Ja gledao neke 3-4 epizode, pa kad sam (verovatno listajući ovaj topic) skapirao da će oni da pljačkaju istu stvar 20 epizoda, reko samo vi udrite...

isto :D samo posle 1 epizode.

Link to comment
32 minutes ago, ToniAdams said:

sigurno :D

 

šta ću kad nisam odrastao na šekspirovom izvođenju rojal teatra

:sad:

 

samo me radi čista emocija

:fantom:

Link to comment

Zavrsio The Looming tower danas.

Nije lose, samo su me nervirali ovi iz Alec station-a.

Jeff Daniels je dobar.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Zavrsih Blacklist. Sve vece i vece sranje od serije... :D

iskusno sam pogledao e01 i 02 s01

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...