Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

10 hours ago, Calavera said:

super je atlanta, sto niko ne prijavljuje? :dry: fora je sto bas i ne gotivim glovera, gambina ne slusam, troy mi je bio najslabiji u regularnoj postavi komjunitija (dobro, posle shirley), a i u atlanti sam mnogo vise zagrejan za pejper boja i dariusa. no to na stranu, mladac ocito ima talenta. 

 

TCnb.gif

 

Ja Atlantu planiram da pogledam jednog dana, bože zdravlja, ali za trenutno tabanam kroz Community koji je prilično naporan u prve dve sezone. Ne znam čime to zaslužuje status kultne serije, zar pre njih nije bilo meta humora? Svi su mi regulars cringy, ali bukvalno svi do jednog. Ima tu i tamo zabavnih dijaloga, ali je žito/kukolj indeks negde .264, otprilike koliko i u Gambinovoj muzici.

 

Očigledno je Harmon traćio vreme tamo, trebalo je da ranije se okrene pravoj umetnosti.

 

aaXQisN.jpg

Link to comment

ako ti se prve dve sezone nisu svidele, preporucujem ti da batalis posle trece (ako uopste izdrzis dotle, je li). rahmetli lrd bi ti rekao da mozes i posle druge jer tu dolazi kraj zlatnom dobu, ali on ionako nije znao o cemu prica u tom pogledu :sleep:

Link to comment

Ma znam da kao treba da usledi neki strašan pad kvaliteta, ali pošto je meni i ovo sad prilično njanjavo... sumnjam da ću primetiti taj navodni sunovrat.

Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Pitanje ... da li je ikad u nekoj seriji postojala nesposobnija policija nego u Safe  ?

 

Jesi li odgledao celu seriju?

Link to comment

Ne ... sad sam na delu ...

Spoiler

u kom detektivki ne padne na pamet da proveri odakle sinu fleke od krvi sa žurke na kojoj je jedan ubijen i jedna nestala.... jedino ako ne želiš da mi kažeš da pandurka namerno zabušava ... 

 

 

Link to comment
50 minutes ago, Lezilebovich said:

Ne ... sad sam na delu ...

  Hide contents

u kom detektivki ne padne na pamet da proveri odakle sinu fleke od krvi sa žurke na kojoj je jedan ubijen i jedna nestala.... jedino ako ne želiš da mi kažeš da pandurka namerno zabušava ... 

 

 

 

Necu nista da ti kazem, odgledaj prvo do kraja, pa se onda zapitaj ponovo...

 

Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Pitanje ... da li je ikad u nekoj seriji postojala nesposobnija policija nego u Safe  ?

 

 

pobogu kakvo glupo pitanje... pa reno 911 :laugh:

Link to comment
On 1.6.2018. at 17:08, darling said:

tabula rasa 

 

dosta zanimljivo, kroz prvu epizodu sam se malo mucila, preispitivala ocu li necu li, a onda me je usisala i evo posle pete sam potpuno sludjena (u pozitivnim smislu :D), tako su majstorski izmesali san, ludilo i stvarnost da vise neam pojma sta gledam, ono sto sam mislila da jeste, nije, a sta je, nemam predstavu. gluma je odlicna, cela produkcija, ko da je hickok vaskrso u belgiji, to mi se cini da gledam. 

sno, zaljev pirata, ez juzual.  

 

odlican, hvala za preporuku :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...