Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

tabula rasa 

 

dosta zanimljivo, kroz prvu epizodu sam se malo mucila, preispitivala ocu li necu li, a onda me je usisala i evo posle pete sam potpuno sludjena (u pozitivnim smislu :D), tako su majstorski izmesali san, ludilo i stvarnost da vise neam pojma sta gledam, ono sto sam mislila da jeste, nije, a sta je, nemam predstavu. gluma je odlicna, cela produkcija, ko da je hickok vaskrso u belgiji, to mi se cini da gledam. 

sno, zaljev pirata, ez juzual.  

Link to comment
5 minutes ago, darling said:

tabula rasa 

 

dosta zanimljivo, kroz prvu epizodu sam se malo mucila, preispitivala ocu li necu li, a onda me je usisala i evo posle pete sam potpuno sludjena (u pozitivnim smislu :D), tako su majstorski izmesali san, ludilo i stvarnost da vise neam pojma sta gledam, ono sto sam mislila da jeste, nije, a sta je, nemam predstavu. gluma je odlicna, cela produkcija, ko da je hickok vaskrso u belgiji, to mi se cini da gledam. 

sno, zaljev pirata, ez juzual.  

jel ima golotinje¿

Link to comment
On 24.5.2018. at 8:03, mustang said:

ima li negde code black i chicago pd od danas da se vidi ili skine?

 

Koliko sam mogao da primetim, druga sezona je zavrsena. Dosta sam je trazio ali naisao sam samo na season 2 complete.

 

Ako znas drugcije, molim da nam javis.

 

Poz.

Link to comment

@Patrick Melrose 

e01 me umorila, druge dve odlicne. benedictcum dobar, nema sta.
definitivno mi vise prijaju ove mini serije nego standardna 10 ep forma +  su epizode vremenski podeljene i sa drugacijim ritmom.

 

Link to comment

super je atlanta, sto niko ne prijavljuje? :dry: fora je sto bas i ne gotivim glovera, gambina ne slusam, troy mi je bio najslabiji u regularnoj postavi komjunitija (dobro, posle shirley), a i u atlanti sam mnogo vise zagrejan za pejper boja i dariusa. no to na stranu, mladac ocito ima talenta. 

Link to comment
59 minutes ago, Calavera said:

super je atlanta, sto niko ne prijavljuje? 

 

Otkud znam. Lično sam to smeće prekinuo nakon treće, četvrte epizode i nisam osećao potrebu da ovde prijavljujem da je tamo neka serija najobičnije smeće. Što bih smarao, ako se nekom dopadne. Sličan rezon mi je bio i za većinu meksičkih sapunica...

 

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...