Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da prijavim da sam odgledao Rubicon. Priča kakvu volim, odrađena sa mjerom (intell poslovi, info, analitika), čak su pretjerali u toj normalnosti. Jest blago spora, čak i za moj ukus, mislim da su gledaoci odustali još prije nego se kao zakuvalo. S druge strane, ako su vec razvukli njegov život na 10 ep, pa nicim izazvani presli na prioritetnu teroristicku opasnost na tlu US, i sve to (samo to) u 13 epizoda, pa onda daj kakvo bilo finale jbm ga. Likovi slabi, glumci slabi, par harizmaticnih tek, ali lijep primjer kakav duh treba da krasi špijunsku seriju.

Link to comment

la casa de papel bas mnogo obecava na pocetku, ali blesavi cliffhangeri i rupe u zapletu kasnije totalno kvare ugodjaj. ja odgledah do kraja jer sam se navuko, jebiga, ali nisam siguran koliko je to bilo pametno utroseno vreme... aj, bar sam saznao da je srbin pobedijo™ :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment
8 hours ago, Calavera said:

la casa de papel bas mnogo obecava na pocetku, ali blesavi cliffhangeri i rupe u zapletu kasnije totalno kvare ugodjaj. ja odgledah do kraja jer sam se navuko, jebiga, ali nisam siguran koliko je to bilo pametno utroseno vreme... aj, bar sam saznao da je srbin pobedijo™ :sleep:

 

SPOILER ON.

 

Hvala za spojler...

 

Zaboravio sam da spomenem najbolju stvar u seriji. Tokijina stražnjica. I Inspektorka je baš sexy. Inače, super mi je da pratim njihov odnos od kada je provalila te privela profesora na privato ispitivanje...

Link to comment

dobro je da u la casi ne moramo da se tucemo, za svakog ima poneko.

tokio mi je na prvu loptu, svi se zalepe za nju. mi sofisticirani najrobiju, a za moniku stvarno ne znam sta bih rekla, gde bih svrstala taj ukus :laugh:

Link to comment
9 minutes ago, darling said:

 a za moniku stvarno ne znam sta bih rekla, gde bih svrstala taj ukus :laugh:

u kategoriju prefinjenog

:nobles:

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Zaboravio sam da spomenem najbolju stvar u seriji. Tokijina stražnjica. I Inspektorka je baš sexy. Inače, super mi je da pratim njihov odnos od kada je provalila te privela profesora na privato ispitivanje...

 

meni je taj deo skroz blesav :D ova mu prisloni pistolj uz glavu i kune se kako je vise nikad nece prevariti, a onda se posle dva minuta predomisli kad joj ovaj odrzi bukvicu o zlim bankama. i uopste, previse je u seriji nelogicnih stvari koje se desavaju samo da bi radnja mogla neometano da tece.

 

inace, monica > tokyo > nairobi > inspektorka, ali nije bas da sam zbog njih gledo seriju :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment
2 hours ago, Calavera said:

 

meni je taj deo skroz blesav :D ova mu prisloni pistolj uz glavu i kune se kako je vise nikad nece prevariti, a onda se posle dva minuta predomisli kad joj ovaj odrzi bukvicu o zlim bankama. i uopste, previse je u seriji nelogicnih stvari koje se desavaju samo da bi radnja mogla neometano da tece.

 

la casa de papel je moderna partizanska serija, nesto ko povratak otpisanih koji se odvija tokom okupacije u mirnodopsko vreme. ako tako gledas, ova prva primedba ne drzi vodu. lako joj je ubedio da se prikljuci na stranu pravednika. sve njihovo, uniforme, ideologija, sustinska dobrota, poreklo, ludilo, posvecenost cilju, solidarnost, strast, zar, luzeri, logistika, pozrtvovanost, drugarstvo, i bandijera rosa, to je cista partizanstina.  a ni ova druga primedba mi nije ubedljiva da pocnem da preispitujem vreme koje sam potrosila gledajuci je. pa u mom zivotu previse je nelogicnih stvari koje se desavaju samo da bi zivot mogao neometano da tece. pa sta da radim, da prestanem da zivim il da zameram seriji ono sto mi se desava?! jok, prepustim se i uzivam :)

 

@Mil@n

 

imas pojma. monika kroz zivot treba da ide isfenirana! a simovic nek je kovrdza kaziprstom i ostalim prstima :D

 

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...