Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 17.4.2018. at 1:49, maheem said:

 

On 4.5.2018. at 9:22, ToniAdams said:

meni je cak sam dizajn grdji od ocajnog cgi-a

 

Kakva god da je, mečka je upravo ovako i opisana u knjizi. 

 

Inače, moji su utisci potpuno suprotni, ali to je stvar ukusa, šta ko očekuje od serija - moja su verovatno besmislena :D, odnosno da se mene pita (jer se kunem u knjigu), bilo bi mnogo više dijaloga, preispitivanja, sećanja, tugovanki i moralnih dilema kakve su u knjizi. Sigurno je da bi takva serija mnogima bila smor.

 

Spoiler

U tom smislu, neki likovi su prenaglašeni, jer su izabrani kako bi u kraćem obliku ispratili čitavu priču. Tako mi na primer nedostaje Irving, koji ima čitavu priču iza sebe, i to aktuelnu, a Hiki je samo jedan od likova, a u seriji je njegova uloga skoro centralna. Krozijer takodje ima mnogo detaljinu priču oko svog alkoholizma, i to što je štrpnuto u seriji i što nije jasno, je upravo zbog toga.

 

Slažem se da je kraj mogao da bude kao u knjizi, tu na kraju ima i dosta objašnjenja mitologije. Ako se ne varam, mislim da se Hiki u knjizi smrzao pored Mansona, a Tuunbak ga je zaobišao, nije ga pojeo.

 

 I meni je druga polovina epizoda nedovoljno autentična u vezi hladnoće. A te epizode (zemlja kralja Vilijama) su snimane na otoku Pagu, tu nikako i ne može da bude hladno :)

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Kakav kraj pete sezone Blacklist!

 

:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

 

 

Već je izašlo?

Jel ima i sledećegodine ili su konačno završili?

Čim stignem kući, moram da pristavim.

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Već je izašlo?

Jel ima i sledećegodine ili su konačno završili?

Čim stignem kući, moram da pristavim.

 

Sezona je zavrsena tako da mora da bude bar jos jedna :D

Link to comment
9 minutes ago, jms_uk said:

 

Sezona je zavrsena tako da mora da bude bar jos jedna :D

Siguran si da je obnovljeno za još jednu sezonu?

Ne bih volela da da nas ostave sa nekim klifhengerom, i da onda ne nastave.

Edited by Arkadija
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Siguran si da je obnovljeno za još jednu sezonu?

Ne bih volela da da nas ostave sa nekim klifhengerom, i da onda ne završe.

 

 

NBC has ordered The Blacklist Season 6, meaning there will be at least 22 more episodes of the James Spader thriller.

Link to comment
Just now, jms_uk said:

 

 

NBC has ordered The Blacklist Season 6, meaning there will be at least 22 more episodes of the James Spader thriller.

:D

Link to comment
2 hours ago, jms_uk said:

A i kraj nije cliffhanger, vise najava sta nas ceka.

Vaistinu nije. :)

Uf, ko će sada da dočeka novu sezonu.

 

Moram da priznam da sam pomislila 

Spoiler

ali samo na momenat, u epizodi kada Redington u kafiću priča sa svojom ćerkom Dženifer, šta ako ona sad pogleda u njega i kaže, ti nisi moj tata. Ali samo na momenat sam pomislila, i pustila sam tu misao da pobegne.

 

Link to comment

Da razbijem pricu o Blacklist-u, dok nekome ne izleti neki spolier :D 

 

Skinuo sam Homicide: life on the street prve 3 sezone... :D i planiram opet da gledam... jedna od omiljenih pandurskih serija. A na kanalu DIva ponekad odgledam Law and order sa detektivom Gorenom u glavnoj ulozi i to me podstaklo da skinem opet Homicide :D

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Vaistinu nije. :)

Uf, ko će sada da dočeka novu sezonu.

 

Moram da priznam da sam pomislila 

  Hide contents

ali samo na momenat, u epizodi kada Redington u kafiću priča sa svojom ćerkom Dženifer, šta ako ona sad pogleda u njega i kaže, ti nisi moj tata. Ali samo na momenat sam pomislila, i pustila sam tu misao da pobegne.

 

 

Ja sam se u ovoj poslednjoj epizode pitao 

 



da nisu to kosti 'prave' Elizabeth Keen, mada sam tokom cele ove sezone iz nekog razloga mislio da je u pitanju Katarina, njena majka

Link to comment

Pre

21 minutes ago, jms_uk said:

 

Ja sam se u ovoj poslednjoj epizode pitao 

 

 

  Hide contents

 

 

 


da nisu to kosti 'prave' Elizabeth Keen, mada sam tokom cele ove sezone iz nekog razloga mislio da je u pitanju Katarina, njena majka
 

 

 

Sada mi uopšte nije jasno

Spoiler

pre nekoliko sezona Red i ostali su nabasali na njegovu ženu, koju je onda on otpremio na Karibe. U ovoj sezoni Dženifer mu otkriva da joj je majka umrla, i to posle razgovora iz koga provejava kao da Red nema pojma gde je bila ta žena. Da li je u nhegovom životu sve laž?

I kakve veze sa svim ovim ima otac Katarine Rostove?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...