Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

34 minutes ago, Arkadija said:

Pre

Sada mi uopšte nije jasno

  Hide contents

pre nekoliko sezona Red i ostali su nabasali na njegovu ženu, koju je onda on otpremio na Karibe. U ovoj sezoni Dženifer mu otkriva da joj je majka umrla, i to posle razgovora iz koga provejava kao da Red nema pojma gde je bila ta žena. Da li je u nhegovom životu sve laž?

I kakve veze sa svim ovim ima otac Katarine Rostove?

 

 

Izgleda da on [nekako] zna da 

 



Rejmond nije Rejmond

Link to comment

Da kažem par stvari oko španske money haiste. 

Ako sam dobro razumeo, oni su iscenirali bežanje pa se vratili da bi ispalo da oni slučajno sidžuju trezor. If so, sigurno slučajno imaju sve one stvari sa sobom, detektore i ostale alatke kada su doktori ulazili na operaciju, 3 garniture maski, 76 odela za taoce, opremu da sjebu komunikaciju, veze... Toliko je očigledno da su "došli da ostanu" da boli, i imajući u vidu to, glupo je što ih panduri puštaju da rade šta god danima i danima. Odnos sa taocima (čitaj sa Arturom) krajnje upitan, čovek ih buši na sve strane, sve mu praštaju, sve dozvoljavaju... /Vini mod off/.


Takođe, likovi su mi neubedljivi, klišeiziranih pozadina... Jedino sa Najrobi možda čovek da se konektuje... Sama priča je dobro napisana, zanimljivo je za gledanje, što je valjda najbitnije. 

Edited by Mil@n
Link to comment
3 minutes ago, jms_uk said:

@Mil@n sta je sidzovanje/sidzanje?

 

Siege - opsada :)

 

@ kums jes, ima Srbenda koji je izgovorio 100 reči na srpskom od koga su 101 psovka, već vidim da će neko društvo za zaštitu srpskog nacionalnog identiteta da reaguje :) Msm, kontam sve, limunada, i tako to.. U suštini, do pre par godina dok nije krenula hiperprodukcija, manje više je sve valjalo i to baš valjalo od serija što sam probirao, a sada sve više i više meh izdanja.. Preliva se Holivudski scenario™ na tv segment..

Link to comment
bad banks, ne loša... paula bir je preslatka i odlicna glumica, a prica ne preterano komplikovana cak i za nas koji se u bankarske termine i problome ič ne doznajemo :-)
 
Preporučila ja na temi o serijama na drugim jezicima, prvo nismo očekivali mnogo ali je bilo dovoljno zanimljivo da pratimo, iako nam neke bankarske stvari nisu bile skroz jasne. Biće i druga sezona, najavio ZDF, dobro je primljena ovdem.

Inace, slatkica je Paula Ber (dugačko e)
Link to comment

@Mil@n da li će nam se neka serija svideti najviše zavisi od našeg trenutnog raspoloženja i očekivanja. što je prvo u +, a drugo u - tim pre ćemo se oduševiti kakvim smećem

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

@Mil@n da li će nam se neka serija svideti najviše zavisi od našeg trenutnog raspoloženja i očekivanja. što je prvo u +, a drugo u - tim pre ćemo se oduševiti kakvim smećem

 

Nisam siguran da najviše zavisi od toga. Priče/scenaria su u novjim serijama površne i slabe, a oni su najbitnije. Gomila novih, slabih, neubedljivih glumaca, umetnost u drugom planu, široke mase u prvom, evo npr lost in space. Odlična uvodna priča i premisa, ali sve ostalo je jednostavno... Prosek, i to je to. Jer mora da se gleda od 7-77. Primera milion.. Ali svakako utiče i trenutno raspoloženje i dodatne okolnosti, ali ne verujem da mogu da prave (baš toliku) razliku. Nije meni heist sranje, samo ću ga zaboraviti 3 sekunde posle gledanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...