Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

the end of the fucking world je super je super, odlicno napisana crna komedija s prihvatljivo kratkim trajanjem (8 epizoda od po 20ak minuta) i dvoje talentovanih klinaca u glavnim ulogama. nadam se da druge sezone ipak nece biti, s obzirom da se ova prva zavrsava tacno gde treba.

Link to comment

jel gledao neko okupirane?

Spoiler

kako moze da se izgradi tolka zgradurina na klimavim temeljima uopste mi nije jasno: okupirali ih rusi u ime eu, jer ne daju naftu, nego fantaziraju, norvezanin spreci gavrila principa da ubije ratnu upraviteljicu, nema glasa protiv, nigde opozicije, puna norveska kvislinga, cuti, dobro je, strpi se, samo da prodje, premijer dobio sina, i sve prica gluposti, laze gradjane koji ni ne deluju previse zainteresovano, zabole ih, cuti, dobro je, moze da bude i gore, eu i rusija zavrcu muda norvezanima, pa do sedme epizode sve je gore  gore, pa referendum, pa pokret otpora od dva coveka, znaci sta je ovo? ali opet, onda se setim da i mi tako zivimo, i predsednik srbije je kvisling, srbija ne da kosovo, nego fantazira, i mi s njim, i srbija je okupirana ko norveska u seriji, laze, gradjane boli dupe, nigde opozicije, rusija i eu, pokret otpora ksenija i dobrica, bice i referenduma, cak se vucicu i sin rodio ko u seriji... pa ko sto zivim u srbiji i dalje, tako gledam i ovo sranje dalje...  koja glupost. mozda ce se popraviti ako do kraja roknu norveskog premijera il mu makar sude za veleizdaju? :D

 

 

On 4.6.2018. at 11:48, Lena said:

ako naletiš opet na nešto ovako ludo, javljaj :)

 

eo ti clan. isto belgosi. meni to primer perfektne serije: sve je uklopljeno u savrseni mozaik, nemam niti jednu zamerku. gluma fantasticna. ima i dobrih fazona, secam se da sam se smejala. ako ces gledati, pa ti se ucini sta je ovo, zasto ovo, samo pusti, gledaj do kraja. zaliv, sno. 

 

aaa sad sam izvalila dok sam linkovala clan, ista riba je radila i tabulu rasu :)

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, darling said:

 

eo ti clan. isto belgosi. meni to primer perfektne serije: sve je uklopljeno u savrseni mozaik, nemam niti jednu zamerku. gluma fantasticna. ima i dobrih fazona, secam se da sam se smejala. ako ces gledati, pa ti se ucini sta je ovo, zasto ovo, samo pusti, gledaj do kraja. zaliv, sno. 

 

aaa sad sam izvalila dok sam linkovala clan, ista riba je radila i tabulu rasu :)

 

 

našla u zalivu, skida se :) tenksić :heart:

moraću da primirim sa gledanjem do vikenda :cry:

 

sad videh da ta riba ima još jednu seriju

komedija oko agencije za upoznavanje. deluje da je slabija od ove dve, a čini mi se da nema ni prevoda.

Link to comment
19 hours ago, Calavera said:

the end of the fucking world je super je super, odlicno napisana crna komedija s prihvatljivo kratkim trajanjem (8 epizoda od po 20ak minuta) i dvoje talentovanih klinaca u glavnim ulogama. nadam se da druge sezone ipak nece biti, s obzirom da se ova prva zavrsava tacno gde treba.

 

Vaistinu je super je super. Klinci odlični, njega sam prepoznao iz Black Mirror a nju nisam iz Penny Dreadful jer sam to posle druge sezone batalio. (Liči na Maisie Williams malo, samo je lepša i otprilike duplo starija.) Strip nisam čitao, ali potražiću.

Link to comment

tnx

 

ja uglavnom odavde skidam po nečijoj preporuci, al se ne sećam jel hvaljeno kao potencijal ili kao finalni proizvod

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Vaistinu je super je super. Klinci odlični, njega sam prepoznao iz Black Mirror a nju nisam iz Penny Dreadful jer sam to posle druge sezone batalio. (Liči na Maisie Williams malo, samo je lepša i otprilike duplo starija.) Strip nisam čitao, ali potražiću.

 

imas kompletan strip na readcomicsonline. meni se nije dalo, totalno sam izgubio strpljenje za ocajno nacrtane indie uratke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...