Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

sinoć sam završi gledanje treće sezone ( i kompletirao u glavi)  "Broadchurch". odavno nisam gledao nešto tako dobro. i priča i ambijent i gluma.

Link to comment

Meni je broadchurch skroz ok. Dobra gluma, ne okoliša se puno, sve što se dešava se vrti oko radnje, a radnja je uglavnom takva da drži zainteresovanost stalno. 

 

Link to comment

Broadchurch je odličan osim onog sprdnja suđenja,stvarno gde im je bio mozak

Šteta što se Šarlot Rempling ne pojavljuje u poslednjoj sezoni,bila je valjda bolesna ili preminula na kraju druge ,zaboravio sam 

Link to comment
15 hours ago, Fakundo Sava said:

Broadchurch je odličan osim onog sprdnja suđenja,stvarno gde im je bio mozak

Šteta što se Šarlot Rempling ne pojavljuje u poslednjoj sezoni,bila je valjda bolesna ili preminula na kraju druge ,zaboravio sam 

živa je.

 

suđenje? valjda su sva takva. jebeš pravdu i istinu važno je ko će da pobedi. tužilac ili odbranaš. mrzim advokate.

Link to comment

Nije mi toliko bitan ishod suđenja,generalno nemam favorite kada gledam filmove i serije,nego je bilo komično i neozbiljno ,više šarlatanski odrađeno

potpuno drugačije od cele serije 

Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:


Ima li titlova?

mislim da sam gledao sa engleskim, ali ima svakako posto ne znam italijanski :)

 

inace, za gotovo sve serije/filmove bs player automatski trazi i skida titlove (za jezike koje cekiras)

Link to comment

Bleklist se solidno zakuvao. 

A Spajder je jedan od najboljih negativaca ikad*. U odnosu na plačipičkastog Dekstera - gospodin čoek. 

 

 

 

*posle Pušača iz X fajlsa

Edited by steins
Link to comment
2 hours ago, steins said:

Bleklist se solidno zakuvao. 

Ako mene pitaš, Bleklist se raskuvao...

 

@Majo Večeras treća epizoda Patrick Melrose (skinuo si prve dve, da te podsetim :happy: )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...