Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

 

sad sam yavršio drugu sezonu Lethal Weapon-a

 

Ne verujem šta su uradili, ni zašto su to uradili??????

 

ovo je najgori kraj svih serija ikada..........

 

:cry:

Link to comment
3 minutes ago, steins said:

 

 

sad sam yavršio drugu sezonu Lethal Weapon-a

 

Ne verujem šta su uradili, ni zašto su to uradili??????

 

ovo je najgori kraj svih serija ikada..........

 

:cry:

 

Zato sto je glumac dobio otkaz.

Link to comment
 
Kao, pise da ce mozda biti i 3. sezone, ali to nece biti to.
Naravno da neće. Ovs dvojica su imala odličnu hemiju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Odgledao rumunski Umbre (Senke) na HboGo. Rumunski uterivac dugova, koji od mafije krije da ima porodoci a za porodicu radi kao taksista. Zena misli da je vara, deca ne slsaju, gazda zajebani bivsi DBovac Sekuritateovac, jednostavno teskoba kao takva, glamura bez, u poredjenju sa ovim Gomorrah deluje kao 90210

 

U svakom slucaju znenadjujuce kvalitetno, doduse pretezno u glavnom toku price, sporedne price se pomalo ponavljaju i predvidive su dok glavna vozi od pocetka do kraja. Dve sezone cele snimljene a i treca ce biti samo Boga pitaj kad.

Link to comment
2 hours ago, Sludge Factory said:

 

Pravda za Rubicon

 

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Uhhh Rubicon...
Žao mi što je ukinuše, a opet možda bi je sjebali skroz...




...shiit has hit the fan....

 

Dakle, preporuka za Rubicon?

Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Odgledao rumunski Umbre (Senke) na HboGo. Rumunski uterivac dugova, koji od mafije krije da ima porodoci a za porodicu radi kao taksista. Zena misli da je vara, deca ne slsaju, gazda zajebani bivsi DBovac Sekuritateovac, jednostavno teskoba kao takva, glamura bez, u poredjenju sa ovim Gomorrah deluje kao 90210

 

U svakom slucaju znenadjujuce kvalitetno, doduse pretezno u glavnom toku price, sporedne price se pomalo ponavljaju i predvidive su dok glavna vozi od pocetka do kraja. Dve sezone cele snimljene a i treca ce biti samo Boga pitaj kad.

ja pokusao, pa odustao posle pola e01

sad opet smaranje sa skidanjem(ima neka megalomanska verzija)

 

dok ne pocnem nesto sto mi je jms preporucio, poceo sa onim hrvatskim novinama. ok je samo nekako bez emocija. sve ima, i muzika, i tekst(manje vise), fotografija, montaza, al fali nesto da im verujes 100%

Link to comment

gluma? 

 

 

zavrsila sam casa de papel. super sam se zabavljala, ko partizanski strip da sam gledala, sva sam se bila unela ko da sam deo ekipe, i navijala, i pevala, i plakala, i sve... najrobiju i berlina sam volela do kraja svim srcem. mada ovo za berlina nisam sigurna da  sam normalna :D

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...