Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

Koji slučajevi? Prebijanje profesora? Poslednji kog se sećam je onaj iz Sremske Mitrovice. Ne znam šta kaže statistika, ali svakako da se češće dešava da profesor bude pretučen u srednjoj stručnoj školi nego u gimnaziji. Možda, samo možda, je to zato što u Beogradu SSŠ ima više od 70, a gimnazija ima ravno 15.Ako te dobro razumem, sugerišeš da u drvnoj i kožarskoj ima primetno više nasilja nad profesorima, nego u nekim drugim školama (gimnazijama)? Kako onda nismo skoro čuli da je u drvnoj školi neki profesor dobio batine, ako si u pravu?
O, jebo me ko me natera da ista napisem. Svako odavde zna kakvi su likovi iz njegove generacije odlazili u gimnazije, a kakvi u drvnu, kozarsku, ugostiteljsku, MOC i sl. Nemam nameru da se ceo dan raspravljam o tome da je danju svetlo a nocu mrak.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Moram se sloziti sa miloguzom bar po pitanju moje generacije. Sto naravno ne znaci da nisu i gimnazijalci pravili sranja.Meni je mnogo zanimljivije da je neko upisao gimnaziju (sto je bar nekad podrazumevalo da mora biti bolji djak) i onda premlacuje profesora geografije?

Link to comment
Pacey je garant išao u ugostiteljsku ili je učio za mašinbravara, kad zna... :) Predavati u tim odeljenjima je kao da ti je dato da čuvaš komad mesa u kavezu sa lavovima.
Išao sam u Geološku, na Voždovcu.Verujem ti na reč. Moja majka je 20+ godina predavala matematiku u raznim školama, pa imam određene informacije i sa te strane. Tačno je da je teže predavati u SSŠ nego u gimnazijama, ali to ne implicira da je učestalije fizičko nasilje nad profesorima u tim školama. A o tome se ovde radi. Ceo thread je krenuo od konstatacije da je iznenađujuće što se ovo dogodilo u gimnaziji.
Link to comment
Brutalno pretukli profesorku!
ovo je meni bio san da uradim svom profesoru osnova elektrotehnike. avaj, posle ga je stigla duga ruka pravde pa je bio u zatvoru jer je kuću sagradio od para koje su mu učenici dali da ih ne bi oborio na popravnom./trol
Link to comment
Eto vidis, pejsi, nije isla u gimnaziju -_-
e kad bi znao šta se sve pričalo o profesorima elitne, najstarije, prve beogradske gimnazije, dok smo mi deca iz geološke bili mirni kao bubice :D
Link to comment
e kad bi znao šta se sve pričalo o profesorima elitne, najstarije, prve beogradske gimnazije, dok smo mi deca iz geološke bili mirni kao bubice :D
Ludaci, maltene svi do jednog, ali nismo ih tukli to definitivno. :D
Link to comment
ovo je meni bio san da uradim svom profesoru osnova elektrotehnike. avaj, posle ga je stigla duga ruka pravde pa je bio u zatvoru jer je kuću sagradio od para koje su mu učenici dali da ih ne bi oborio na popravnom./trol
Vlasta ? :DAhahahahahaETŠ NT PA EL-43 rispekt Edited by Vapad
Link to comment

Dokle ce nasi neodgojeni bilmezi da cipelare profane umesto da se informaticki opismene. Učenici petih i šestih razreda jedne osnove škole u Bjelovaru na Fejsbusku su dogovarali ubistvo omrznute profesorke matematike, a vremenom se broj članova grupe popeo na preko 200, izvestilo je lokalni hrvatski list "Bjelovarac"List navodi da je profesorka, nakon što je doznala za planove na Fejsbuku, nekoliko dana izostala iz škole.Direktorka škole potvrdila je njeno dvodnevno odsustvo, ali uz tvrdnju da nije imalo nikakve veze s pretnjama na Fejsbuku.Po pisanju zagrebačkog "Večernjeg lista", direktorka je zbog pretnji pozvala na razgovor tri učenika i njihove roditelje, a brojku od dvestotinak đaka okupljenih u grupi na Facebooku ocenila je preuveličenom, rekavši da je na kasniji sastanak pozvano manje od deset učenika s roditeljima.O svemu je informisana i policija koja se tada našla u školi ali iz drugih razloga.Policija saopštava da je za njihovo reagovanje nužna prijava, koja je izostala. O sankcijama protiv učenika još se ne govori jer je u toku postupak u kome će se proceniti hoće li i biti izrečene kakve pedagoške mere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...