Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

S tog aspekta si u pravu, ali mis'im 21. je vek , a obzirom da su u pitanju maturanti, bar u planu i programu nastave mora da su obradili i potonje periode. Ne gubi vida da je olovo i toxicnije.

Link to comment
blic
- Kako vas nije sramota da me maltretirate. Ja sam student, zar nije dovoljno što plaćam školarinu 80.000 dinara - rekao je nakon što ga je kontrola zamolila da napusti vozilo na stanici kod kružnog toka na Slaviji.
Ovo je mnogo dobro. Upisem neki fakultet, platim skolarinu i onda ne moram da placam nista vise do kraja godine.
Link to comment

Poslao mladjoj ćeri SMS."Posle škole odmah kući! Nemoj da se muvaš po gradu dok su demonstracije.* Kupiće ti tata patike sutra."*Uhapšen Mladić

Link to comment
Poslao mladjoj ćeri SMS."Posle škole odmah kući! Nemoj da se muvaš po gradu dok su demonstracije.* Kupiće ti tata patike sutra."*Uhapšen Mladić
E, to je pravi roditelj. A ne kao ja, pričam sa ćaletom telefonom (on je na poslu, u medijskoj izolaciji) i pitam ga usput "e, koji broj nosiš, idem popodne po neke patike".
Link to comment
Poslao mladjoj ćeri SMS."Posle škole odmah kući! Nemoj da se muvaš po gradu dok su demonstracije.* Kupiće ti tata patike sutra."*Uhapšen Mladić
:D
Link to comment
Poslao mladjoj ćeri SMS."Posle škole odmah kući! Nemoj da se muvaš po gradu dok su demonstracije.* Kupiće ti tata patike sutra."*Uhapšen Mladić
iskusno.zna se kakav je deficit patika posle demonstracija patrijota.
Link to comment
E, to je pravi roditelj. A ne kao ja, pričam sa ćaletom telefonom (on je na poslu, u medijskoj izolaciji) i pitam ga usput "e, koji broj nosiš, idem popodne po neke patike".
jeste, ja sam morala da zovem matorog da mu napomenem da ne jede sta se ne jede po selu, nego da pusti paore da dostojanstveno odboluju, da neb dobio bombu ukucu, ko proshli put sto zamalo nije, kad je isto imao misljenje :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

nema detaljnih informacija, ali verovatno ovde pripada.pošto nisu svi na FB-u, kačim i pešačku verziju:

Popularnost našeg magazina raste! Na dan 17.08. 2011, oko 19 sati u centru Beograda, u Knez Mihailovoj ulici, napadnut je i pretučen prodavac Licaulice. Iskreno oduševljeni humanitarnim karakterom naše akcije: opkolili su ga njih desetak, znatno starijih i upadljivo krupnih čitalaca, junačkog držanja. Vredjali su našeg prodavca , tukli ga, pocepali mu radnu odeću i, oduševljeni pacifističkim sadržajem, pocepali i nekoliko primeraka Licaulice. Ovo nije saopštenje za “nadležne”, jer dobro znamo da je potpuno besmisleno pisati ih. Ovo je obaveštenje za prijatelje, da deleći ovu informaciju pokažemo našim prodavcima (pripadnici ugroženih i marginalizovanih grupa) da smo uz njih i da ih ohrabrimo da istraju. Liceulice, Magazin za bolje društvo
Link to comment
  • 1 month later...
Beograd je pokazao negativnije stavove u odnosu na Niš i Novi Sad, a najliberalniji su stavovi u Zrenjaninu, gde je čak 42 odsto ispitanika koji se ne slažu uopšte sa ovom tvrdnjom i 17 odsto koji se slažu.
hehe.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...