Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Zao mi je sto sam u danasnjem vremenu morao da prisustvujem necemu ovakvom. Bio sam u autobusu gde se grupa klinaca vracala sa utakmice. Najnormalnije razgovarali momci i nisu galamili, kad je na jednoj stanici na Miljakovcu usla neka grupica likova. Pitali ih jel se vracaju sa utakmice i nista ovaj jedan odgovorio sa da. Kaze mu taj lik sto ga je pitao "Ekstra". I tako mirno se voze jednu stanicu kad na stanici iz cista mira lik vadi noz i ubode 2 put decka iz cista mira.(Darko, 10. april 2011 21:36)
Užasna storija sa 1 komentara, za koju se nadam da nije istinita.
na žalost, istinita. večeras sam na poslu upoznao brata tog nesrećnog momka. dva uboda u nogu, dva uboda u stomak. dečko bukvalno nije mogao da se sabere, kaže da mu je brat miran dečko da mirniji ne može biti.
Link to comment
  • 4 weeks later...

izvini, naleteo upravo na nekom mma forumu, smucio mi se zivot, morao sam da si olaksam.stvarno ovako nesto jezivo odavno nisam video.

Link to comment
tacno bih prijavio govedo da znam nacin. al kome, i za sta, pitanje je.
za nepruzanje pomoci, recimo. nije cak morao da se bije za nju, mogao je da zove policiju umesto sto je snimao ...
Link to comment
  • 2 weeks later...

evo, malo pre bas prodje jedno odeljenje srednjoskoloaca ,ispod mog prozora, razdragano pevajuci "svaki turcin zna, svaka bula zna, da je obilic, srpski sin zaklao murataaa..."

nisam imao topljeno olovo pri ruci da uvelicam defile

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...