Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

taj taj. negativne ocene odnosile su se na nezadovoljstvo robom (prodavao je fejk cvidze za male pare, samo moron bi ocekivao pravi kvalitet), sto nije malverzacija. ja ne mogu da verujem da nastavljaju sa ovim bezobrazlukom.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Cek da ga tuze za uvredu casti mladolimundovaca, za odstetu zbog nanetih dusevno-novcanih bolova itd...
Ne. Valjda ima pravilo da ne smeš da prodaješ falsifikate. Verovatno će na to da se pozovu.Ako nemamo hakere da im radimo dos napad možemo da im šaljemo gomilu mejlova preko kontakt polja.
Link to comment
Ne. Valjda ima pravilo da ne smeš da prodaješ falsifikate. Verovatno će na to da se pozovu.Ako nemamo hakere da im radimo dos napad možemo da im šaljemo gomilu mejlova preko kontakt polja.
Cek bre, ja ne kupujem preko limuda ali ljude koje znam da to rade, rade to jer tu mogu da nadju jeftiniju robu ukljucujuci polovno pa pretpostavljam i falsifikate. Time ce samo oterati ljude sa sajta.
Link to comment

Ma to je samo njima da se zaštite ako nekom padne na pamet da ih tuži. 90% ljudi tamo prodaje falsifikate.Bilo bi dobro da se napravi skripta koja će da im šalje milione mejlova preko kontakt polja. Kad bih umeo odmah bih seo da pravim, al' numem. :(

Link to comment
  • 4 weeks later...

a, pa bila je posle velika polemika, kako je smela da udari dete i tako dalje. isti fazon kao kada je Natasa Kandic udarala nemocne starce na Trgu koji su samo hteli da je malo legitimisu i izudaraju."greska" profanke sastoji se u tome sto je, u soku i panici, i dalje bila u vaspitnom modu. posle prvog udarca izletis iz ucionice i pozoves policijsku patrolu, nista drugo. ionako nece biti osudjen, ionako nece biti ispisan iz skole posto ministarstvo takve odluke uvek obara.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni su interesantni ovi komentari gde se zvezdashi "peru" od napada ... "pu, pu, pa gde bi smo mi to, zasto nas odmah napadate, mi smo fiiini..."link :isuse: koji su to moroni. Neko povice "navijaci zvezde" i debil se ekspresno javi da brani cast navijaca :mellow: Da imam vlast, uveo bih javne kombije sa krstarecim ekipama hirurga koji bi lobotomirali ovakve barabe bez sudjenja, na licu mesta. Kako bi to lepo mesto za zivot bilo.

Link to comment

citam nocas na nekom studentskom forumu:

Sve govori cinjenica da svi znaju ko je XY (moram da izmenim, jebiga, stvarno svi znaju) - nezavisno od fakulteta koji studiraju.To da je strucanjak ne mozemo da sporimo. Uostalom, ima veci kabinet i od dekana.Al' da nas gleda kao stoku - gleda!
meni ovo pet jezika govori ...
Link to comment
Mislim se nesto, da li je za ovu temu ... ma, jeste:)link
ali tagovi ^_^
Nuklearna elektrana Trešnja Cunami Fukušima Zemljotres Beograd Pomoć Japanu Japan
kao izbacite uljeza, nekog...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...