Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

4 minutes ago, Zli Gli said:

Ima li ovde jos neko da ne trci neke profi maratone nego samo ovako rekreativno? :unsure:


sta znaci profi - za pare? Ono, maratoni 2:05? 🤣

 

1 hour ago, burekdzija said:

Puno srece svima u Beogradu i posebno da @Strahan pokori Madrid.

Uzivajte!


puno srece svima i od mene!

pisite nam kako je bilo!

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Burekdzija je trcao Berlin vise puta.

Strahan (?) bese trcao Atinu, onaj praaavi, od Maratonskog polja do starog olimpijskog stadiona.

Ja sam trcao Boston, kvalifikovao se u Beču.

Link to comment

Ja imam kej bukvalno pred nosom, kako izadjem iz zgrade, pa tu malo nekad a redje na sumskoj stazi kod zatvora ali to sve ovako za sebe, instalirao aplikacije i borim se sa svojim rekordima plus odrzavam liniju kardiom. Vise sam za 3 do 10km ali valjalo bi odraditi neki polumaraton nekad, mozda se nateram.

Link to comment

Ево ја трчим крајње рекреативно, ништа сат/телефон, мерење времена. Не посматрам то као тренинг или спремање за нешто, само изађем да трчим јер ми прија и то је то. Обично је то 10ак-12 км, 3-4 пута недељно. Не ложим се на (полу)маратоне, не верујем да ћу икад трчати неки, ал ајде никад не реци никад, можда се некад истрипујем да пробам баш маратон шта знаш.

 

Моја срећа је што могу тако, већини људи досади такво ‘узалудно’ трчање и треба им неки мотив да их покреће, што рече Гли неко такмичење са самим собом, обарање рекорда и слично.

Link to comment

Evo isao sam danas posle duze pauze, em bio na sljaci u Nemackoj em posle toga samo teretana. Evo sa ovih nikad mlitavijih 96-97 kila jedva izgurao preko mostova ovamo na savskom keju kod mene, 8.2km a tempo 5:34 min po km. Jesam i planirao da bude lagani dzoging ali da ce mi bas ovako biti tesko, pre svega u glavi, nisam bas ocekivao.

 

Mislim da mi je rekord 4:42 po km na ovoj ruti, to sad ne bi mogao ni da mi plate milion dolara. 

Link to comment

Od septembra sam sa svojih 95 kg koje sam vukao godinama, spao na 78, potpuno drugi osećaj :rolleyes:

 

Ako se ne vratim ždranju i ostanem ovakav, odoh ja na 42km sledeće godine, taman kad proslavim 42 rođendan 😀 

Edited by zoki
  • +1 9
Link to comment
9 minutes ago, zoki said:

Od septembra sam sa svojih 95 kg koje sam vukao godinama, spao na 78, potpuno drugi osećaj :rolleyes:

Svaka cast. Odlicno vreme :). Budi ponosan na sebe 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...