Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

4 hours ago, burekdzija said:

Brza staza bila, jebala mi majku od 33-38 km al sam ja njoj vratio od 38-42 sto mi nikad nije poslo za rukom ranije. Na kraju sam iz 10. pokusaja spustio ispod 4h, 3:57.

Ne jebe lep nego uporan.

Ceka se @Strahan, on je bio u startu iza mene.


bravo, svaka cast!!

  • Hvala 1
Link to comment

evo me, dok sam overio kafu pa neku hranu😁

tezak sam bio, ne znam zasto. jednostavno sam posle 500 metara osetio da nesto ne valja. istrcao sam maraton, uzeo medelju ali imam jednu dozu nezadovoljstva jer nisam isao ispod 4. isao sam preko i to najmanje 15’ kad se sredim pogledacu 😁

ono sto me iznenadilo je velika guzva na stazi, mada je organizacija bila bez greske.

@burekdzijaje bio sjajan domacin, velika zahvalnost sto sam kad god je zatrebao imao pomoc.

sledi mi debela pauza, planirani maraton u roterdamu preskacem pa da vidim gde sam i kako stojim kad se ohladi glava.

narednj period rezervisan za bajs i plivanje😁

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Strahan said:

evo me, dok sam overio kafu pa neku hranu😁

tezak sam bio, ne znam zasto. jednostavno sam posle 500 metara osetio da nesto ne valja. istrcao sam maraton, uzeo medelju ali imam jednu dozu nezadovoljstva jer nisam isao ispod 4. isao sam preko i to najmanje 15’ kad se sredim pogledacu 😁

ono sto me iznenadilo je velika guzva na stazi, mada je organizacija bila bez greske.

@burekdzijaje bio sjajan domacin, velika zahvalnost sto sam kad god je zatrebao imao pomoc.

sledi mi debela pauza, planirani maraton u roterdamu preskacem pa da vidim gde sam i kako stojim kad se ohladi glava.

narednj period rezervisan za bajs i plivanje😁

Bilo mi je zadovoljstvo i drago mi je sto smo se upoznali ;)

 

Ja sam imao epske raspade na trkama, ali iz takvih trka se najvise uci. Svaka takva trka je dragocena skola, analiziraj na miru sta mislis da nije islo kako treba.  Nezadovoljstvo je prirodno, ali zavrsio si trku a to je uvek prvi cilj. 

  • +1 3
Link to comment

Moze naravno. To ce biti skoro, odmah posle maratona pocinju prijave za sledeci, a rezultati se znaju vec pocetkom godine. Nema veze kada se prijavis, pocinju da izvlace tek kada istekne rok. 
Pisacu ovde kad pocne prijava za 2023.

  • Hvala 1
Link to comment

video sam da je zurka na 500 metara od mog hotela. pa ajde da protegnem noge dan je bio dovoljno los, mozda bude nesto zanimljivo.

upravo se pojavio kipchoge i najavio da ce i sledece godine trcati berlin

 

137D5977-BA35-4F30-9265-EE52D34F8342.jpeg

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...