Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Pao je i 42. kilometar...

 

 

 

U stvari skoro: odavde (branbeburska kapija) do cilja ima jos oko 350m, ali close enough. Kada se izbije na Untern den Linden, sto je poslednji pravac, vidi se i kapija i cilj. 

7992_20220925_133800_249635986_original_crop.jpg

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

ironman moze zavrsiti bukvalno svako ko je zdrav i spreman da trenira 8-10 sati nedeljno, tokom 2 godine.

 

Nemoj me previse loziti na ironman molim te, lakse mi je da mislim da je nedostizan :D

  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, burekdzija said:

 

Nemoj me previse loziti na ironman molim te, lakse mi je da mislim da je nedostizan :D

Nije nedostizan. Ako danas krenes sa treningom,  garantujen ti da ces zavrsiti IM Frankfurt ili Hamburg 2024.

evo ja cu ti pomoci

Link to comment

Ima neka satisfakcija, visa sila, kada se u nesto se uložis fizicki a bas bas volis, vidis rezultate i sinhronizaciju mentalnog i fizickog i na kraju to bestelesno ispunjenje cilja.  

...kad i posle poslenje kapi znoja, moras jos da pičiš....brutalno. a jako ipak. 

razmisljala sam da li je to mazohizam i mislim da nije. Mislim da u stvari tako mora za sve gde zelis da postignes uspeh. Above and beyond. 

Edited by mustang
  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

evo ja cu ti pomoci

Plivaces umesto mene? ;)

 

No dobro, evo kad budes imao vremena javi se da vidimo kako da pocnemo. Dok me jos drzi luda odluka.

Link to comment
  • 1 month later...

U Berlinu ima bas lep obicaj da se trkaci takoreci u mimohodu kratko pozdrave tj. mahnu ili barem nasmese i klimnu glavom. Kada sam dosao mi je to bilo neobicno, zasto bih pozdravljao ljude koje ne poznajem. U medjuvremenu mi se taj obicaj jako dopada i navikao sam na njega toliko, da kada odem npr. u Beograd po navici masem trkacima na keju koji me onda cudno gledaju. Obicno mi treba vremena da se naviknem da to ne radim.

 

Kako je kod vas, postoji li slican obicaj, ma gde god trcali?

Link to comment

Мени је једном махнуо лик и рек’о нешто типа браво(трчао сам касно увече по неком скоро минусу), можда си ти био :D

 

Иначе се не поздрављам нисам пролупао :D

Link to comment

Ja klimnem glavom ili pokazem palac :thumbsup: pogotovo ako vidim da je to neko kome trening iziskuje dodatno truda. 

 

Skoro nikad ne dobijem otpozdrav :D ali sta me briga, kad mogu bajkere na putu, sto ne i trkace na stazi.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...