Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Imate li preporuku za patike, počeli su skočni zglobovi da me bole, pre svega mi trebaju neke koje će ih malo fiksirati ili jače držati..

 

Već nekoliko godina unazad koristim Adidas Duramo, ali one su mi dosta labave na tom mestu pa bih da menjam..

 

Budžet mi je oko 100ak evara..

 

 

Link to comment
Imate li preporuku za patike, počeli su skočni zglobovi da me bole, pre svega mi trebaju neke koje će ih malo fiksirati ili jače držati..
 
Već nekoliko godina unazad koristim Adidas Duramo, ali one su mi dosta labave na tom mestu pa bih da menjam..
 
Budžet mi je oko 100ak evara..
 
 
Imas na sajtu Djak sporta desetak Brooks modela i koliko mi se cini cene su jeftinije nego pre kad sam ja kupovao a i nosim 48+ broj pa sam uzimao sta mogu. Krecu vec od 7 hiljada a to su odlicne patike, bar meni.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, zoki said:

Imate li preporuku za patike, počeli su skočni zglobovi da me bole, pre svega mi trebaju neke koje će ih malo fiksirati ili jače držati..

 

Već nekoliko godina unazad koristim Adidas Duramo, ali one su mi dosta labave na tom mestu pa bih da menjam..

 

Budžet mi je oko 100ak evara..

 

 

Najbolje da odes u neku specijalizovanu prodavnicu i vidis s prodavcima. U Beogradu je to svakako Run'n'more u Uzun Mirkovoj. To je prilicno individualno.

Ja sam isto imao problem sa zglobovima zbog tezine i zato sto uglavnom trcim po betonu. Na njihov predlog sam uzeo Under Armour Infinity model. Posle sam probao i Infinity 2 i Machine sve Under Armour i evo sad se vratio na Infinity. To mi zasad najvise odgovara. Pogledaj i hooka clifton,  mada su one vise od 100 evra.

 

@Strahan Srecno u Hamburgu ako je danas

Edited by smorenko
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

odmaram 😁,jutros se istrcao lagano. juce stigao, organizacija vrhunska. Hamburg je prelep :)

sutra je start u 9:30 pre toga dorucak od 6 krece za maratonce. dobro se osecam, javljam sutra utiske. hvala svima na savetima tokom proteklih meseci :)

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Strahan said:

odmaram 😁,jutros se istrcao lagano. juce stigao, organizacija vrhunska. Hamburg je prelep :)

sutra je start u 9:30 pre toga dorucak od 6 krece za maratonce. dobro se osecam, javljam sutra utiske. hvala svima na savetima tokom proteklih meseci :)

si živ brate

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...