Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

2:11

 

S tim što mi je krv krenula iz nosa na pola Brankovog, pa sam morao da se snalazim :D

 

Bez treninga došao, firma častila pa reko' da se ne baci. Fina atmosfera, puno dece i navijača.

 

(Al se neka žena prosula na koru od banane :mellow:)

  • +1 5
Link to comment

 Bravo svima, video sam vremensku prognozu za Bg, nije naivno.

 

Da se upisem i ja danas iako nisam trcao beograd nego trku od 25 km u Berlinu: 2:02, sat kaze da je bilo 25.5 km ali to je uvek tako. Poslednjih 5 km su skoro konstantan uspon, ali to vredi jer je cilj ulazak kroz tunel u kome grme bubnjevi na olimpijski stadion i onda jos jedan krug po atletskoj stazi. Uvek se najezim.

  • +1 7
Link to comment

Meni usponi jako leže jer obožavam brdski biciklizam i tu onda obilazim angro. Više me jebu spustovi jer ne znam šta ću sa nogama, uvek podbijem stopala i dobijem žuljeve:mellow:

Link to comment

Polumaraton 2:13.

 

Do Brankovog mosta manje vise ok. Onda krenuo sunovrat. Kad sam usao u ciljnu ravninu i krenuo ka Terazijama malo povracao i onda se dovukao do cilja.

Nisam razocaran s obzirom na to da se nisam specijalno spremao i da sam se vratio s puta u petak uvece preumoran.

 

Da li neko ima objasnjenje zasto su pomerili maraton sa trece nedelje aprila prebacili na sredinu maja?

 

Svaka cast svima koji su zavrsili trku.

 

 

  • +1 8
Link to comment

2:03:13 polumaraton zvanicno, nezvanicno verovatno par minuta manje s obzirom da mi pise rezultat kao da sam krenuo u grupi A (najbolji trkaci koji krecu odmah), a zapravo sam bio u grupi C koja je krenula par minuta nakon njih.

 

U svakom slucaju grozno vreme za trcanje, bravo za sve i svaka cast

 

edit: jos jednom sve najgore onome ko je smislio da 500 m pre kraja bude bilo kakva uzbrdica, a kamoli Kneza Milosa

Edited by pantelia
  • +1 9
Link to comment





2:03:13 polumaraton zvanicno, nezvanicno verovatno par minuta manje


Drug pantelia i ja se znamo, stigao me je i prestigao u narodnog fronta, dobar je čovek pa je hteo da pomogne da me izvuče do kraja, ali sam mu rekao putuj igumane..

Sigurno si oko 2 sata, moj sat je dobro merio..

Edit: meni zvanično 2:02:53, poklapa se sa satom, ne znam onda kako ti imaš lošije vreme od mene unsure.gif

Sent from Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
Polumaraton 2:13.
 
Do Brankovog mosta manje vise ok. Onda krenuo sunovrat. Kad sam usao u ciljnu ravninu i krenuo ka Terazijama malo povracao i onda se dovukao do cilja.
Nisam razocaran s obzirom na to da se nisam specijalno spremao i da sam se vratio s puta u petak uvece preumoran.
 
Da li neko ima objasnjenje zasto su pomerili maraton sa trece nedelje aprila prebacili na sredinu maja?
 
Svaka cast svima koji su zavrsili trku.
 
 
Objašnjenje je što je Beogradski maraton "ispao" iz kalendara organizacije pa sad su organizator "oslobođeni" bilo kakvih stega da paze na datume.

... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Objašnjenje je što je Beogradski maraton "ispao" iz kalendara organizacije pa sad su organizator "oslobođeni" bilo kakvih stega da paze na datume.

... Shiit has hit the fan
 

Ali termin u aprilu je mnogo bolji za trkace (ne mislim da ti imas ista s tim, komentarisem glupavu odluku).

Svasta. Izem ti slobodu.

 

 

Link to comment
Ali termin u aprilu je mnogo bolji za trkace (ne mislim da ti imas ista s tim, komentarisem glupavu odluku).
Svasta. Izem ti slobodu.
 
 
Ma bre oni su sjebali stvar, sad je slobodni pad, očekujem još veće gluposti...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...