Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Posle nedelje, tek danas sam uspeo da nađem vreme i odradim standardnu dužinu. Po trotoaru, iako je jedan momak naizgled sasvim lako trčao po trim stazi (naravno sva u blatu). Nego, neki čovek iz automobila reče ostao sa malo benzina pa tražio da uđem i pokažem mu put do najbliže benz. pumpe...ja mu lepo objasnio, ne, ne sedi...platiću ti...kad je video da nema šanse okrene kola i odvoza u suprotnom smeru od onog gde se nalazi pumpa...svašta...A predstojeći vikend...pa pošto sam vremenski malo ograničen...ako se ukaže prilika da provedem vreme sa osobom do koje mi je stalo...neće biti trčanja....ali i obrnuto... ;)

Edited by East_Clintwood
Link to comment
Nego, neki čovek iz automobila reče ostao sa malo benzina pa tražio da uđem i pokažem mu put do najbliže benz. pumpe...ja mu lepo objasnio, ne, ne sedi...platiću ti...kad je video da nema šanse okrene kola i odvoza u suprotnom smeru od onog gde se nalazi pumpa...svašta...
hm opasne stvari ili je derpe ili traži bubreg - to nisu čista posla :o
Link to comment
Sve sami maratonci sa Dormeo jastucima :o
Ja ovo shvatam kao reči podrške maratonke (umalo da napišem "bivše" ali kao recimo profesor, general, ambasador, predsednik, i sl, kad jednom pretrčiš maraton - ti si maratonka ceo svoj život, a ne bivša) nama koji istrajavamo u lometanju i akanju po raznim stazama i stazicama, i poruku da ne odustajemo...ja sigurno neću dokle god mogu da mrdnem... :thumbup:
Link to comment
...to nisu čista posla :o
Na i oko trim staze trčim od svoje devetnaeste godine, što će reći lepu kolekciju godina...i nikada do sada ništa slično mi se nije desilo...pa napisah čisto da znaju ljudi...
Link to comment

Do sada,čuk čuk pu pu da ... ne čuje,nisam imala nikakvih neprijatnih-čudnih iskustava čak me ni lokalni kerovi nisu jurili do pre neke dve tri nedelje kada u razmaku od par minuta imala dve čudne situacije,no kako je krenula nova sezona i kako nalaže narodni običaj red je da obnovim cipelice i haljinice za trčanje te danas pazarih novi anorak za trčanje a tapike još merkam.triumph-anorak.jpg

Link to comment
Do sada,čuk čuk pu pu da ... ne čuje,nisam imala nikakvih neprijatnih-čudnih iskustava čak me ni lokalni kerovi nisu jurili do pre neke dve tri nedelje kada u razmaku od par minuta imala dve čudne situacije,no kako je krenula nova sezona i kako nalaže narodni običaj red je da obnovim cipelice i haljinice za trčanje te danas pazarih novi anorak za trčanje a tapike još merkam.triumph-anorak.jpg
Sa takvom jaknicom juriće te maratonci - e da ja imam 150$ oma bi se udala.... :unsure:
Link to comment

De imaju se pazare povoljno te šuškave jaše? Ako ova zima potraje do aprila, oklembesiću se načisto, pa velim bolje da krenem ponovo čim prestane kiša.

Link to comment

Nisam ti od neke prevelike koristi jer nisam pazarila u Srbiji ali za početak skokni do Inatersporta recimo onaj klasičan teget Adidasov muški šuškavac je oko 40?, imaju i od drugih brendova po pristupačnim cenama.

Link to comment

Meni baš ne prijaju odore šuškavog tipa, pa makar bile od Goretex-NASA-kevlar kombinacije (volim da osećam da mi diše organizam), pa ako pada kiša manjeg intenziteta, ne menjam od garderobe nista od uobičajenog - posle vrućeg tuša sve dođe na svoje.E, ako je kiša malo jača, a entuzijazam ne splasne, obično pored kačketa na glavi navučem ihighroadpc2.jpgHighroad jaknicu koju sam pre neku godinu platio celih 800 din, nije od nepromočivog materijala ali se vlaga lepo rasporedi po ovoj sivoj pamučnoj postavi, neko vreme ne ide dublje i sasvim lepo izguram uobičajenu turu.Nešto ozbiljnije, ali i "plastičnije" je neka Viking Windigo jaknica koju mi je brat poslao prošlog letavikingre8.jpga koju sam do sada samo jedanput navukao...kad je baš malo više jače padalo...Ako je baš pljusak ili velika kiša, onda preskačem...nisam baš toliki fanatik...Inače, ovaj vikend trčanje ćorak...iskrsle neke obaveze pa ništa nije ispalo kao što sam priželjkivao... :mellow:

Edited by East_Clintwood
Link to comment

veceras me drugar nagovarao da krenemo spartati po olimpu. u nacelu sam pristao a onda se setio da mi je desni skocni zglob potpuno sjeban (cesto sam iskace), i da mi je ortoped rekao da od sportova smem upraznjavati bilijara. zanima me ima li ko iskustvo sa onim steznicima za zglobove, ili kakogod se to zove, moze li to pomoci?

Link to comment
Imaš u Intersportu skroz pristojne Rucanor stabilizatore kolena i zglobapegasus_knee.jpgRuc_ankle_support.JPGGodinama sam ih koristio kad pikam fudbal i skroz su mi sačuvali sjebane zglobove (do duše, ne očekuj da će te spasiti od divljačkog šuta nekog balvana direktno u zglob). Jes da sam izgledao kao paraolimpijac, al su me barem gipsa ili longete sačuvali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...