Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

A da, u Sport impulsu imaju Vibram patike. To je sada novi hit za uzimanje novca, nista cushion i stability nego prirodno ^_^ vibram-fivefingers-classic-shoes.jpg
:lol: u studentsko vreme sam zaradjivao ponesto igrajuci beach volley na hladnim plazama baltika. posto je pesak bio hladan, neki protivnici su imali taktiku da me zasmejavaju slicnim opancicima.
Link to comment
  • 2 weeks later...

trči neko sad na ovu cikovinu od zimoće?Priznajem, ladnoća me je u početku malkice uplašila,malo sam je se odvikla jer je prošla zima bila spram ove topla i nije bilo problem trčati,sad posle par trčanja po minusima mogu da kažem da sam se adaptirala samo mi malo više vremena ode u pripremama i zagrevanju,i kao i uvek osećaj posle trčanja je sjajan.winter_running1.jpg

Link to comment

Bio ja danas. Volim sneg ka leba jesti, a i mamurluku je trebalo udariti kontru. Ispod trenerice navukao neke lovačke hulahopke, ali mi bile male, pa kad sam odmakao, počele ozbiljno da spadaju. Samo ću reći da sam u povratku trčao neobično brzo..

Link to comment
Kolko se fališ da trčiš čovek bi očekivo manje pihtija :P
ma to je samo neki/neka koji trči u nekoj planinskoj idili :pustaželja: zasad,'obožavam' trijas ulice izduvnih gasova i ladnoće,mada ovako po zimi onako natrontani stvarno smo ko brdjani..
Samo ću reći da sam u povratku trčao neobično brzo..
razumem te :D -_- Edited by lena21
Link to comment
ma to je samo neki/neka koji trči u nekoj planinskoj idili :pustaželja: zasad,'obožavam' trijas ulice izduvnih gasova i ladnoće,mada ovako po zimi onako natrontani stvarno smo ko brdjani..
ah... ja se baš pitao kako si uspela da se slikaš iz tog ugla (doduše imaju digiaparati tajmere)...enivej, divim se tvojoj istrajnosti... moje new balance patike čekaju proleće
Link to comment
trči neko sad na ovu cikovinu od zimoće?...
Kako da ne, samo po zaleđenoj zemlji ipak treba dodati mali dozu viška opreznosti, bio 3 puta u poslednjih nedelju dana, verovatno i sutra. U odnosu na neko toplije vreme, gore imam majicu ili dve i prsluk viška, a dole nista posebno, microfiber i ipak 2 para čarapa. Kačket i rukavice, naravno. Ista kilometraža, tempo nesto malo sporiji nego uobicajeno.
Link to comment

Pre nekoliko dana sam obnovio zalihu sledećeg artikla (samo za muškarce) sa 2 komada, pa sam uz postojeće miran neko vreme...LP_Athletic_Supporter_622.jpgNajtoplija preporuka muškom delu populacije koji još ne koristi nešto slično a bavi se rekreativnim trčanjem...

Link to comment
to neki vuneni nakurnjak za bar 4 kile zive vage?
25% Rayon, 50% Polyester, 25% Rubber, nema 50 gPostoji i model sa plastičnom zaštitom, za sportove gde je to potrebno...Jedno vreme sam ih nabavljao u jednoj prodavnici na bazaru na sajmu, ali oni su ih uvezli jednokratno i onda kada su ih sve prodali rekli su mi da ih nece vise imati. Ove od pre neki dan sam kupio u jednoj apoteci, poručili su 2 kom. za mene i stigli su posle par dana.Inače, na geografskim koordinatame gde većina voti kao šumaher, fudbal igra kao Maradona, vode ljubav kao Kazanova, i slično, a sportom se uglavnom bave gledajući ga na TV bili su za očekivati vickasti komentari. Kome je smešno neka malo porazgovara sa nekim urologom o funkciji dotičnog artikla... Edited by East_Clintwood
Link to comment
...SUSPENZOR i služi prevedeno na srpski - da ti muda ne landaraju
Teško je zamisliti bolji opis sa manje reči, upravo tako, možda možete da se "izvučete" bez njega ako ste samo povremeno aktivni (a ne bi trebalo ni tada) ali posle mnogo hiljada km...hm... :thumbup:
Link to comment

Ja sam prethodnu zimu bio redovan na trcanju, ali sam ove posustao, bio samo par puta za 20-ak dana. Ali svejedno sam planirao da za uskoro pocnem pripreme za polumaraton u aprilu pa da se malo uzelim. Priznajem, dosadile su mi malo rute i treninzi, ma koliko ih menjao, cak ni mp3 plejer ne pomaze.

Link to comment

Posle onih -6 od pre neki dan danasnji dan je bio kao prolećni...sve prošlo kako treba, nešto više ljudi nego početkom sedmice....e, večeras malo seva leva noga od zadnje lože ka dole...mada ništa strašno...nadam se da mi nece omesti planove za trčanje sutra... :huh:U stvari sutrašnjeg trčanja će sigurno biti osim ako me moja draga drugarica koja čita ovaj forum ne vizitira...ne raspolažem vremenskim i drugim resursima i za jedno i za drugo, a itekako ima života i van trčanja.... :naughty:

Edited by East_Clintwood
Link to comment
trči neko sad na ovu cikovinu od zimoće?
Ja ne smem da rizikujem ni da setam po poledici, bojim se da ne obnovim povredu, pa sam se prebacila na pokretnu traku. I moram da priznam da mi dobro ide, s obzirom na to da sam skoro tri meseca van stroja (sto u gipsu, sto oporavljajuci se). Mislila sam da cu kapitalno ispasti iz forme, a posebno su me brinuli atrofirani misici desne noge. Tek ono, malo sam kilavila na pocetku (otrpilike dve nedelje) i sad trcim svojih pola sata kao da se nista nije desilo. Meni, inace, ne smeta da trcim u zatvorenom, ali su me bas sad po ovoj 'ladnoci uvatili neki pundravci da idem napolje. Medjutim, kao sto rekoh na pocetku, ne smem da rizikujem (danas sam tako bila na klizanju i tuzno gledala narod, al' nisam smela na slicuge) - pa cu da sacekam prolece.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...