Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Nije mi palo na pamet to za gel, ne ponesem nikada ništa za jelo, a zvuči mi logično za te situacije kada se gura iz (skoro) sve snage. Hvala na savetima.

Edited by Heaviside
Link to comment

istrcao juce 32km za tri i dvadeset. staza prilicno nezgodna, bas na nekom 9-om km je krenula blaga uzvisica i prilicno je potrajala, nakon toga je bio neki planinski cik cak put.

trcao po nekim selima gde nikad ranije nisam proso ali mi se dopao predeo.

ono sto mi se nije dopalo je zmija koju nisam nagazio za metar mozda, i to sto je bila mala sklupcana sarena..uzas koliko ih se plasim. to je bilo na nekom 25-6km kad je koncentracija prilicno popustila ali nisam ocekivao da prelazi put.

definitivno sam u problemu sa vodom dok trcim, tek sam na 30km popio malo i osvezio se,prijalo je.

ne znam sta da pojedem kad idem na ovako duze deonice - dajte neki savet

Link to comment

Gel, bonzita, cokoladica, banana, suseno voce.
Na to obavezno min 2-3 dcl vode.

 

ako trcis +2h, nemoj se igrati sa tim da ne pijes. Gubis bar 0.7l na sat, mozes ozbiljno da dehidriras. Jos ako si negde u prirodi, u pizdincima… u ozbiljan problem mozes da se uvalis.

Link to comment

Ponekad odem na obliznji stadion da malo trcim intervale na stazi. Danas me je komsinica Ana (desna, barem mislim :wub:) pustila da malo zajedno trcimo. 


spacer.png

 

Nakon treninga, sat javlja najbrzi kilometar, najbrza milja, najbrzih 5km.

 

Sta je motivacija :D

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

e, da trci se u nedelju. moja grupa krece u 9:45, tu smo mi pocetnici :D

dolazak na start je 6:15-6:45, tako da ce biti vremena za lagano sep majerovsko zagrevanje od 3h.salim se

u petak je let za atinu i kako se priblizava dan polaska sve mi se vise ide. vidim da ce vreme biti20-ak stepeni uz mogucu kisu povremeno sto me lomi sta da obucem? trcao sam ovih dana helanke sorts majica na duge pa preko nje na kratke rukave ali mislim da ce mi biti prevruce ako to budem nosio.

  • +1 1
Link to comment
On 10.11.2021. at 21:19, Strahan said:

e, da trci se u nedelju. moja grupa krece u 9:45, tu smo mi pocetnici :D

dolazak na start je 6:15-6:45, tako da ce biti vremena za lagano sep majerovsko zagrevanje od 3h.salim se

u petak je let za atinu i kako se priblizava dan polaska sve mi se vise ide. vidim da ce vreme biti20-ak stepeni uz mogucu kisu povremeno sto me lomi sta da obucem? trcao sam ovih dana helanke sorts majica na duge pa preko nje na kratke rukave ali mislim da ce mi biti prevruce ako to budem nosio.

Ja bih ti na toj temperaturi preporucio samo sorc i kratke rukave.

 

Srecno i uzivaj!

Edited by burekdzija
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...