Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Izgleda da nije strasno, ultra zvuk kaze da tetiva nije ostecena. Ortoped (inace lose ostarela kopija Dr. Uda iz klinike Svarcvald, ali je super lik) kaze da je po opisu bio u pitanju grc stopala (prvi put cujem za tako nesto). Da bi bio siguran poslao me je na mrt. Ja ne osecam nikakav bol, nadam se najboljem. Start je naravno upitan, cak i ako ne bude bola bice mentalni problem, ali nije prvi put da tako startujem. Na kraju zdravlje je najvaznije. Hvala na zeljama!

 

Djuro, svako postovanje za vreme!

Link to comment

danas 15km za sat i 20'. mogao sam jos ali imam problem u levom delu prepone. osecam blagi bol koji nikako da prodje vec 2 meseca (toliko sam se glupo povredio, na vestackoj travi napravio cim kad sam igrao mali fudbal prvi put posle x godina i osetio ostar bol). ne boli me dok trcim ali pri odredjenim pokretima -da. odlazem odlazak kod lekara ali sad me sve vise nervira i plasi. inace u profi karijeri sportiste i kasnije kao trkac amater nikad nisam bio povredjen.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hvala na lepim zeljama, rutinirao sam poznatu stazu. Bilo je toplo, i u drugoj polovini trke me je malo zigala ta glupa tetiva, ali nista strasno. Preventivno sam  ipak usporio da ne bude belaja, i na kraju 4:10. Kad sam odustao od planiranog vremena (3:55 je bio cilj), opustio sam se i trosio vreme na slikanje sa familijom i prijateljima koji su me cekali pored staze na nekoliko mesta, vikend atmosfera. 
 

Vidim da su inace dobrano omasili svetski rekord, bilo je 10 stepeni toplije od uobicajene temperature. Do pre 3 dana je bilo max 15 stepeni sto je idealna temperatura, i danas odjednom 25. Ali ko je trenirao u Beogradu letos na 40… Takodje skoro i da nije bilo muzike, sto je inace nesto neverovatno u Berlinu.

 

Sve u svemu moze da prodje, cak i nisam nesto umoran.

 

p.s. Najgore od svega su mi bila 2km bajsom od stanice voza do kuce u povratku, @Djuro kako mozete tih 180 km 😂

  • +1 7
Link to comment

Brao na pretrčavanju. Sad barem imaš majicu FINISHER [emoji23]

Hteo I ja da se prijavim, čisto zajebavanja radi jer je odlična atmosfera pa makar i neuspeo ali pošto pušim treba mi potvrda od doktora da neću da overim negde na stazi a to me smaralo da vadim (tako barem bilo pravilo pre korone, valjda je isto i za ovaj)

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Zlurad said:

Brao na pretrčavanju. Sad barem imaš majicu FINISHER emoji23.png

Hteo I ja da se prijavim, čisto zajebavanja radi jer je odlična atmosfera pa makar i neuspeo ali pošto pušim treba mi potvrda od doktora da neću da overim negde na stazi a to me smaralo da vadim (tako barem bilo pravilo pre korone, valjda je isto i za ovaj)


Ovo prvi put cujem, mislim da to pravilo ne postoji. Ima onaj (neobavezujuci) paps test koji se isklikce za pet minuta.

 

Ove godine nisi nista propustio jer muzike skoro da i nije bilo, gledaoci su se trudili, ali nije to to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...