Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Za ta brisanja ja redovno koristim CleanMyMac i baš sam ga danas pokrenula kada sam videla koliki je ovaj private. Nakon restarta, a pre korišćenja Onyx-a, private mi se smanjio sa 79 na 40 giga i tu je ostao i nakon korišćenja Onyx-a (kliknula sam na one metle, označila sve kućice i redom pokretala).Inače, izgleda da je ovaj najveći log povezan sa Fotošop stilovima.

Edited by kiki
Link to comment
  • 2 weeks later...

samo dase pohvalim, pao je macbook pro 2.4ghz, 4g ram, 250 g hdsve to za $999 plus tax. u apple storeu je $200 vise. mi veri hepi bani!u takvom moodu sam se castio i seagate externim hd od 2tb za $119. fakin ju es of ej!

Link to comment
slazem se - 13.3 je zakon! 15 ima smisla samo ako ima vecu rezoluciju.
Situacija takva da Macbook koristim na kolenima i stalno ga nosam po stanu, 13.3 je ispala taman za tu ulogu.
Link to comment

Svaka cast leptopima, ali iz tekuce ponude iMac 27" (osnovni model) je tezak za zaobici. 2560x1440 pixela je 1 divota pregolema, posebno za 1 wannabe foto umjetnika. Nisam jos vid'o displeje koji izgledaju bolje (a da nisu skuplji od celog iMaca).

Link to comment

kvescn: na 1 mbp imam windows partition sve radi ok...na novijem mbp sam imao windows pa ga skinuo (sve kako treba putem boot camp-a) ...sad hocu da ga instaliram opet (treba mi zbog autocad-a) medjutim bootcamp mi izbacuje:"Back up the disk and use Disk Utility to format the disk as a single Mac OS Extended (Journaled) volume. Restore your information to the disk and try using Boot Camp Assistant again." e sad, radio sam ranije ove stvari na starom mini-ju, ali se ne secam nesto procesa (proslo 2-3 god) ...pa ako bi me neko spasao (step by step proces) ceprkanja po netu ili ti odlaska kod geniusa - zahvaljujem...(i plus, jel moram da bekapujem sve fajlove - mislim ,kolike su sanse da mi izbrise sve?, ja mislim da sam ranije radio bez bekapovanja)

Edited by scepa
Link to comment
kvescn: na 1 mbp imam windows partition sve radi ok...na novijem mbp sam imao windows pa ga skinuo (sve kako treba putem boot camp-a) ...sad hocu da ga instaliram opet (treba mi zbog autocad-a) medjutim bootcamp mi izbacuje:"Back up the disk and use Disk Utility to format the disk as a single Mac OS Extended (Journaled) volume. Restore your information to the disk and try using Boot Camp Assistant again." e sad, radio sam ranije ove stvari na starom mini-ju, ali se ne secam nesto procesa (proslo 2-3 god) ...pa ako bi me neko spasao (step by step proces) ceprkanja po netu ili ti odlaska kod geniusa - zahvaljujem...(i plus, jel moram da bekapujem sve fajlove - mislim ,kolike su sanse da mi izbrise sve?, ja mislim da sam ranije radio bez bekapovanja)
Zasto ne uradis upravo ono sto ti je napisano, tim pre sto, koliko shvatam, na toj praticiji nemas nikakve podatke?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...