Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Koliko se secam, to ti je drugi koji je crk'o od kad postoji PPP?
hm. nisam siguran - mada sam promenio par kompova na poslu - moguce je.Srecom, izvukoh sve [sto mi treba] sa njega, narucio novi 500GB disk, stize sutra - pa reinstalacija programa.edit: disk je definitivno proizveden u julu 2005. Sad maznuh jedan manji iz drugog kompa, taj je noviji - avgust 2005 :D Edited by jms_uk
Link to comment

Sony-jeve akcije su skocile 3% posle glasina da ce ih Apple kupiti. Naime, po zadnjim objavljenim finansijskim rezultatima Apple ima 51 milijardu $ kesa, tako da se ocekuje da ce sigurno nekog kupiti (Sonijeva trenutna vrednost je oko 37 mil. $).Ozbiljni analiticari sumnjaju da se radi o Soniju, ali se neka velika kupovina (Facebook, Netflex, ...) verovatno sledi.

Link to comment

A List Of Stuff Apple Could Buy, But Won’t :D

By BRIAN CAULFIELDApple has $51 billion in cash and securities. Chief Executive Steve Jobs has said he needs that money for “one or more strategic opportunities in the future.” People on the Internet have told me that won’t involve Apple buying Facebook. I believe them. Here are some other things Apple could buy, but won’t:Twenty-one B-2 bombers ($44.8 billion*)Stealth bombers could protect goods shipped from Chinese factories from pirates.Taco Bell, Kentucky Fried Chicken, & Pizza Hut ($23.4 billion)The handheld digital media player market is saturated. Maybe that’s because Apple’s handhelds aren’t edible. Taco Bell doesn’t have that problem.Everything Intel will make this year ($43.5 billion)This could cause problems for Apple rivals Hewlett-Packard, Dell, and Acer, who use Intel’s chips, too.The gross domestic product of Lebanon ($48.5 billion)Lebanon is cool. Apple is cool. Synergy!Ford Motor Company ($48.7 billion)Apple chief industrial designer Jonathan Ive should design cars. Preferably all of them. Everything built by Ford would be a start.

Link to comment
moj glas ide za iLiban ili iFord :D
Pa, ne moze. Ili-ili, nemaju bas toliko para. Nekako mi je iLiban najkulji.Zmitjkoe, vidim na netu da je MS 217 mlrd. dol, znaci morace Steve da skupi jos neku paricu. Ali, to za njega nije problem. Bas bi to bilo kul da jednog dana imamo "Apple Windows" (iWindows?)
Link to comment

Ko kaze da Mac racunari ne mogu da se dogradjuju. Macbook iz 2007. u medjuvremenu dobio HDD od 160GB umesto inicijalnih 120GB, novu baeriju (sve u rukama prethodnog vlasnika), a ovaj trenutni mu dodao jedam Kingston modul od 2GB, sada ima 3GB, uz jedan modul od 1GB DDR2 667Mhz memorije viska sa kojim sada ne znam sta cu. Uz to, memorija je zapravo 800Mhz, ali je bez problema spusten takt i eto nas, teramo :) Meracim neki Magic Mouse i wireless tastaturu do NG. To za onu, sve cescu varijantu, kacenja na eksterni monitor, vala mi bas ide na onu stvar kada ostanem bez slobodnih USB portova.

Link to comment

kako ne mogu? pa idi na ebay.com i ubaci u search macbook pro. onda osmotri konfiguracije ovih napucanijih varijanti sa SSD memorijom. to sve prodaje neki klinac koji ima 20 godina koji kupuje bazicne najjeftinije MBP i onda ih overklokuje, dodaje RAM, ubacuje SSD i slicno. najveci deo njegovih konfiguracija uopste ne postoji kao opcija kod applea.sve bre moze samo treba da si zaludan:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...