Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

jel ima neko iskustva sa refurbished macbookovima? nije mi tu komsinica koja vec 10 godina uzima samo refurb da se malo detaljnije raspitam da li je bilo icega sto bi ukazivalo da to ne treba raditi.trenutno je 150 dolara razlike - $999 vs $849 za ovaj osnovni model koji je u aktuelnoj prodaji o kome razmisljam.btw, u cemu je fora da u i-storeu ovde prodaju i dalje ono belo govno od macbooka. jel su nam to kao zemlji 4 sveta uvalili sav restl da se proda. ovog aktuelnog macbooka u alu kucistu uopste nema u ponudi, ako hoces metalni case moras da uzmes ili air ili pro. pritom imaju isti offer kao na US sajtu, kupis macbook dobijes touch dzabe. sto ce reci da su u globalnom sistemu.
kupuj slobodno, kupio bio macbookpro refurbished pre godinu dana, nikakakvih problema, takodje sam kupio i jedno 5-6 ipod-ova sto obicnih sto touch-ova...nikad im nista nije falilo...jedino sto dolaze u ruznom braon kartonskom pakovanju...i da mu nesto fali, uz racun uvek mozes da vratis bez ikakvih problema i dobijes drugi (cesto u samom apple storu menjaju stvari cak i ako nemas apple care- desilo mi se sa iphonom koji je crko - otiso mu donji deo ekrana a ni g. od garancije nisam imao - lik otvorio fioku i dao mi novi bez ikakvih pitanja)
Link to comment

Iz nekog razloga satvi koji koji se bave Apple opremom kod nas (prodnice i popularizacija uredjaja) cesto svoj dizajn baziraju na dizajnu zvanicnog Apple sajte. Ovi su medjutim preterali i presli svaku granicu dobrog ukusa (apple logo za link na svoj home page, apple favicon, ...), a bogami i mnoge zakonske granice.

Link to comment
kupuj slobodno, kupio bio macbookpro refurbished pre godinu dana, nikakakvih problema, takodje sam kupio i jedno 5-6 ipod-ova sto obicnih sto touch-ova...nikad im nista nije falilo...jedino sto dolaze u ruznom braon kartonskom pakovanju...i da mu nesto fali, uz racun uvek mozes da vratis bez ikakvih problema i dobijes drugi (cesto u samom apple storu menjaju stvari cak i ako nemas apple care- desilo mi se sa iphonom koji je crko - otiso mu donji deo ekrana a ni g. od garancije nisam imao - lik otvorio fioku i dao mi novi bez ikakvih pitanja)
Da dodam i moja dva groša :) U sreći i veselju koristim već peti Mac koji je nabavljen kao refurbished, do sada su mi kroz ruke u poslednjih desetak godina prošli 1400cs, G3 Wallstreet, dve iMacove lampe i sada MacMini. Svaki je radio besprekorno, a većina je, čini mi se, nabavljana preko www.smalldog.com. Mašine nisam nabavljao ja već kolega iz SAD koji ima podugačko iskustvo sa Macovima - ja sam samo VEOMA zadovoljan korisnik. Edited by ajgor
Link to comment

Drugari, kakva su iskustva sa GPS navigacijom na iPhone? Kakve su mape koje koristi iPhone, koliko upotrebljive i koliko kvalitetne u poređenju sa drugim telefonima, kao i "običnim" navigacijama?

Link to comment
Pogledao ove druge, imaju i sistem skener za DL, koji ti odmah izbaci rešenje. Ja b nešto odatle, ako bi bio toliko fin da mi doteraš :)
Poslacu ti PM sutra ujutru/pre podne...
Link to comment

Specijalno za Zabalujeva kao novog sektaša, da se udavi u sreći i izobilju.Ja večeras prvi put probao ovaj Drive Genius (do sada sam koristio različite stvari za namene koje pokriva) i prilično sam zadovoljan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...