Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Zasto ne uradis upravo ono sto ti je napisano, tim pre sto, koliko shvatam, na toj praticiji nemas nikakve podatke?
koliko ja kontam napisano se ne odnosi na windows partition vec na kompletan HD :unsure:
Link to comment

Sad i meni deluje tako, sto me cudi. Mozes da probas, ako to nisi vec radio, da obrises particiju na kojoj je bio Windows i da prosiris osnovnu pariciju i na taj prostor.

Link to comment
Sad i meni deluje tako, sto me cudi. Mozes da probas, ako to nisi vec radio, da obrises particiju na kojoj je bio Windows i da prosiris osnovnu pariciju i na taj prostor.
pa kazem ti, to sam i uradio preko bootcamp-a...mislim, kad hoces da je obrises bootcamp ima svoj proces kako je odradi i nije prijavio nikakvu gresku tokom brisanja iste...medjutim sad mi daje ovo...i ne bih tek tako da uzmem da radim nesto u sta nisam 100% siguran a + sto mi se ne odvaja tuce sati za narezivanje diskova sa fajlovima, pa opet vracanje...tako da cekam savet po mogucstvu sa pokojim screenshotom.
Link to comment

Prosim, kako đeljbrejkovati jaPad? Ima li neko uputstvo za nas tupave? (da nismo tupavi, ne bismo uzimali Apple... :blush: ) Bez referenci na đeljbrejkovanje jaFona ("to i to ti je isto kao kod telefona"), jerbo veze nemam sa istim, a niti nešto želim....

Link to comment

Ooooo, viđu koliko toga ima! Tupavko sam, jašta, te stoga zahvaljujem na linku :)Ima li neke razlike/posledice ako se čovek opredeli da iskoristi neki od ovih metoda (tipa, pomoću Spirita naspram pomoću Greenpois0na)?

Link to comment

Falja vi, falja vi...šljaka vrlo 1 fino :)Ima li neka besplatna foto aplikacija? Nisam zadovoljan ovom difoltnom, kada prebacim stripove sa normalnim imenima fajlova ("tex-viler-avantura-u-kaliforniji001.jpg", "tex-viler-avantura-u-kaliforniji002.jpg"...) sve ih nekako izmeša...nadam se da to može malo bolje.Dabome, naspominjao sam se majke sinhronizaciji preko iTunes-a danas jedno 12 puta...

Link to comment
Sad i meni deluje tako, sto me cudi. Mozes da probas, ako to nisi vec radio, da obrises particiju na kojoj je bio Windows i da prosiris osnovnu pariciju i na taj prostor.
resene muke - izaso Auto Cad za Mac:AC
Link to comment

Smorih se dok nisu poceli sa pravim geekovskim stvarima :D App Store za Mac aplikacije, zanimljivo. Nove zvrcke u Lionu koji stize iduceg leta. Sve veci znacaj multitouch. Facetime i na Macovima. MacBook Air, novi, tanji itd.

Link to comment
SD kartica na Apple računaru. Apple se pridružuje Asusu, MSI-ju, HP-u, Dell-u, Lenovu, Tošibi i ostalima koji su ovu inovaciju uveli nešto ranije.
SD citac kartica imaju svi (osim mislim obicnog MacBook-a) apple racunari. Znaci, sigurno ga imaju iMac, MacMini i MBP.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...