Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Za početak, Safari Restore, da ne moram da koristim jebeni Saft. Zatim sam vratio i Reload dugme u toolbar, pošto volim često da se izvalim i da klikćem, pa su mi ruke dalje od tastature. Evo ti gore link pa probazaj, ima boga octa™.

Link to comment
Evo ti gore link pa probazaj, ima boga octa™.
Ma znam, nego se i ja plasim da ga ne pretovarim :D Ako krenem da listam sve redom, pola cu da instaliram...Stavio Reload dugme i Gmail cim su se pojavile ekstenzije i stao.edit: zato pitah za konkretne. Edited by jms_uk
Link to comment

gledam ove refurb macbook pro, definitivno cu uzeti, nego u cemu je fora sa ovim solid state HD, sto je to toliko skuplje i jel se vredi cimati. vidim da u redovnoj proizvodnji sada to ide samo u air.

Link to comment

Transfer (kopiranje i sl.) nije to sto pravi razliku, ali vreme pristupa ubija. Brze ti se podize sistem, programi, brzi odziv - plus kapiram izdrzljiviji je na mehanicke kvarove od hard diska. Vredi imati, da li vredi para, pitanje je na koje je tesko odgovoriti. Budzet varijanta nije. Ja mislim da vredi, kupio bih, ali jebiga, drugi troskovi trenutno.

Link to comment
gledam ove refurb macbook pro, definitivno cu uzeti, nego u cemu je fora sa ovim solid state HD, sto je to toliko skuplje i jel se vredi cimati. vidim da u redovnoj proizvodnji sada to ide samo u air.
Koristim SSD vec dosta dugo, najveca prednost mi se cini to sto je totalno necujan i sto moze da radi u tezim uslovima. Moj je preziveo dva padanja sa motora na oko 100km/h, evo radi i dalje bez greske.
Link to comment
Thx.'ocemo da radimo nesto za onaj RAM? Nemoj da cekas dva dana pred put pa da jurimo :D
Ajde javiću ti u sledećih nekoliko dana, pošto bi trebalo da imam neke druge troškove, pa možda sačekam eventualni sledeći dolazak.
Link to comment
gledam ove refurb macbook pro, definitivno cu uzeti, nego u cemu je fora sa ovim solid state HD, sto je to toliko skuplje i jel se vredi cimati. vidim da u redovnoj proizvodnji sada to ide samo u air.
Solid State D, moliću :)To je fleš memorija, samo mnogo brža od ovoga što imaš u USB drajvovima. Nije hard disk, nema pokretnih delova. Ubija vremenom pristupa i odzivnošću programa i sistema. To mora da se vidi. Umesto da ti se Photoshop diže 5 sekundi, digne se za 0,3 sekunde, umesto da ti nešto drlja zbog hard diska, sve se radi trenutno. Odlična stvar, ali i skupa. Ima on i mnogo brži transfer, ali to ne može da se vidi, jer nemaš 2 diska u sistemu. Nije kao desktop, gde kačiš hard za hardom.Nek ti je sa srećom sa rifurbišd mekom, trebaće ti.
Thx.'ocemo da radimo nesto za onaj RAM? Nemoj da cekas dva dana pred put pa da jurimo :D
jaPad, možda? I kol'ko? Edited by Filipenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...