Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

sta reci, zelim libancu da crkne u najgorim mukama i on i stiv dzobs zajedno sa njim. moja glupa zena je upravo platila USB power connector za touch ni manje ni vise neko 3.990 dinara. ista sprava na amazon.com (sa US viljuskom umesto shukoa) kosta 7.50 dolara. koliko umem da racunam, to je skoro pa puta osam. bravo!
Ovakav neki?Sledeci put pitaj na vreme, pa da organizujemo slanje...
Link to comment

Nikako da provalim kako da iščupam muziku iz jutjub videa? Onaj flv me keca. Pokušala sam preko vlc-a, ali to nešto ne funkcioniše. Išla sam i na neke sajtove, ali i to ili ne funkcioniše ili mi traži mejl (how yes no).

Link to comment

jel ima neko iskustva sa refurbished macbookovima? nije mi tu komsinica koja vec 10 godina uzima samo refurb da se malo detaljnije raspitam da li je bilo icega sto bi ukazivalo da to ne treba raditi.trenutno je 150 dolara razlike - $999 vs $849 za ovaj osnovni model koji je u aktuelnoj prodaji o kome razmisljam.btw, u cemu je fora da u i-storeu ovde prodaju i dalje ono belo govno od macbooka. jel su nam to kao zemlji 4 sveta uvalili sav restl da se proda. ovog aktuelnog macbooka u alu kucistu uopste nema u ponudi, ako hoces metalni case moras da uzmes ili air ili pro. pritom imaju isti offer kao na US sajtu, kupis macbook dobijes touch dzabe. sto ce reci da su u globalnom sistemu.

Link to comment

Na apple-ovo usa sajtu isto ima samo da se kupi beli plasticni za 999$. Mozda ti na fotografijama lici na aluminijumski, ali u specifikaciji pise (Polycarbonate unibody enclosure). Ako bas hoce aluminijumski, obidji prodavnice (bg) sigurno im je ostao neki primerak.

Link to comment
Na apple-ovo usa sajtu isto ima samo da se kupi beli plasticni za 999$. Mozda ti na fotografijama lici na aluminijumski, ali u specifikaciji pise (Polycarbonate unibody enclosure). Ako bas hoce aluminijumski, obidji prodavnice (bg) sigurno im je ostao neki primerak.
da, sad vidim. tocno. zavarale su me obline jer su ocito prekopirali metalno kuciste. medjutim u beogradu se prodaje onaj stari plasticni koji je mnogo vise kockast a rekao bih i deblji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...