Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Teško, moj je stigao sa Leopardom, a za internet je potreban bar Lion. Diskovi su mi negde u podrumu, ne mogu čak da se setim da li je bio jedan ili dva.

Link to comment

Ako ga ne vidi, onda je verovatno riknuo, ili mu se otkačio konektor... Jel ti padala mašina skoro ?

 

Pogledao sad na ifixit, treba rasklopiti maltene celu mašinu da se dodje do njega....

Link to comment

Ja ga jesam otvarala da bih ga očistila (ne koristim bt često tako da pojma nemam kada mi je nestao), ali nije mi prvi put. Videću gde se nalazi na ifixit-u pa ću proveriti kada me ne bude mrzelo da se ponovo bakćem sa tim.

Link to comment

:lolol:

 

Mada se ne sećam da sam čačkala nešto oko ovog plavog dela što se vidi na ifixit-u.

 

Pretpostavljam da je to ovaj plavi kabl sa zlatnim vrhom. To je moglo samo slučajno da se desi, da sam zakačila, mada nešto ne verujem.

Edited by kiki
Link to comment

Macbook Air, mislim da je ovo Yosemite 10.10.5, jebe me mail program koji sumanuto puni draft folder sam od sebe, ne znam da li svako malo snima mejlove koje zapocnem ali u svakom trenutku nicim izazvan imam 300-500 mailova u draftu. Hilfe?

Link to comment
  • 2 months later...

je li neko gledao?

 

iOs10, novi macOS 'Sierra' - public beta sledeceg meseca, full verzija stize na jesen.

hoće li biti novi macbook pro sa skylake-om?

Link to comment

Nisu pominjali hardver uopste.

 

jbt koji su to kreteni, imaju navodno high end proizvod koji košta 2000$ i koji ganja haswella i ne pada im na pamet posle godinu i više da ga updateuju. mislim neka se jebu.

Link to comment

Izgleda da nakon 8 godina ostajem bez najnovijeg OS-a - Sijera ide na mekove od late 2009 :(. Bar tako ukačih u onu 1,5 sekundu koliko je slika bila prikazana. Zapamtih da će moći da se c/p sa jednog uređaja na drugi.

Link to comment

jbt koji su to kreteni, imaju navodno high end proizvod koji košta 2000$ i koji ganja haswella i ne pada im na pamet posle godinu i više da ga updateuju. mislim neka se jebu.

Verovatno ce ili u julu ili na jesen, kad izadje konacna verzija novog OS-a.

 

Izgleda da nakon 8 godina ostajem bez najnovijeg OS-a - Sijera ide na mekove od late 2009 :(. Bar tako ukačih u onu 1,5 sekundu koliko je slika bila prikazana. Zapamtih da će moći da se c/p sa jednog uređaja na drugi.

 

I ja isto - Unibody MacBook Pro - late 2008.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...