Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

upravo mi se na punjacu za macbook iscupala zica upravo na mestu gde ulazi u onaj konektor sa magnetom (koji ide na racunalo tj MB)

 

ima li tome spasa ili da se oprostim od 100e za novi?

Link to comment

upravo mi se na punjacu za macbook iscupala zica upravo na mestu gde ulazi u onaj konektor sa magnetom (koji ide na racunalo tj MB)

 

ima li tome spasa ili da se oprostim od 100e za novi?

 

Cak i sa pozamasnim iskustvom u lemljenju nisam uspeo da sredim skroz isto sranje. Sto jebenih evra kosta, jebem im mater lopovsku.

Kad kupujes obrati paznju jer se standard te uticnice menjao pre neku godinu pa budi siguran da uzimas onaj koji ti treba.

Link to comment

Moram ozbiljno da pohvalim neki softver, Duet Display. Pravi od ajpeda drugi displej, samo povežeš mek i ajped ajpedovim lightning kablom i fercera carski. Neverovatno mi olakšava šljaku, neverovatno. Jedina je muka što sam sad počeo da razmišljam da pazarim ajped pro, zbog veličine ekrana. Zli trgovci.

Link to comment

Moram ozbiljno da pohvalim neki softver, Duet Display. Pravi od ajpeda drugi displej, samo povežeš mek i ajped ajpedovim lightning kablom i fercera carski. Neverovatno mi olakšava šljaku, neverovatno. Jedina je muka što sam sad počeo da razmišljam da pazarim ajped pro, zbog veličine ekrana. Zli trgovci.

 

savet: nemoj uzimati iPad pro dok ne izađe druga verzija. cenim da će izaći za pola godine. tako su se isto posrali po vlasnicima iPada 1 i iPad Mini 1 i iPad Air 1, pošto su druge verzije izbacili u roku od pola godine.

Link to comment

el capitan od danas

:)

 

MacBook (13-inch Aluminum, Late 2008), (13-inch, Early 2009 ili stariji), (12-inch, Early 2015)

MacBook Pro (13-inch, Mid-2009 ili stariji), (15-inch, Mid/Late 2007 ili stariji), (17-inch, Late 2007 ili stariji)

MacBook Air (Late 2008 ili stariji)

Mac Mini (Early 2009 ili stariji)

Mac Pro (Early 2008 ili stariji)

iMac (Mid-2007 ili stariji)

Link to comment

super, upada i macbook pro iz sredine 2009... 

 

Upao i moj 1st Gen Unibody iz kasne 2008. :thumbsup:

 

ETA: ali mislim da bi mogao prvo da padne HDD>>SSD upgrade.

Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...