Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

macola je ovlašćeni servis u kneza miloša na vrhu, odmah posle pionirskog parka

a imaju neki što menjaju staklo na telefonu prekoputa ulaza za parking u delta sitiju

Link to comment

u delti u prizemlju imaš i iLike

i oni su neki đavolji reseleri, možda imaju i servis

 

e

ti u delti su u stvari u soliterima prekoputa delte(mislim prvi ili drugi soliter od ruske škole)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Bio u Macole, kažu da to ne rade, već da samo mogu da zamenim ceo ipad uz doplatu. Idem do tog u Delti.

iStile ima prodavnicu u Delti (gde je nekad bio iLike), u Uscu im je servis. Medjutim, ne moras da ides, pitaj telefonom. posto to staklo verovatno ne drze na lageru, morace da naruce iz Nemacke, leti ne narucuju delove svake sedmice (bar je tako bilo pre par godina), tako da je nije lose da se s njima iskordinises da ti uredjaj ne bi predugo stajao na servisu.

Link to comment

pogledaj na youtubu mozda mozes i sam.

 

За сличне уређаје се користи некакво лепљење са УВ лампом, тако да ми не личи да може да се уради у кућној варијанти, све и да се нађе преко нета стакло.

 

Link to comment

Bio u Macole, kažu da to ne rade, već da samo mogu da zamenim ceo ipad uz doplatu. Idem do tog u Delti.

 

Standardan odgovor u mnogim ovlascenim Apple servisima. Ja tako nisam mogao da nadjem servis da mi zameni sjebano dugme na iPodu - ,,to se ne radi, ako imate garanciju, dacemo vam novi, ako nemate, kupite novi". Tako da ja mislim da je bolje ici u nezvanicne servise koji krpe&budze. Si uspeo da uradis nesto?

Link to comment

За сличне уређаје се користи некакво лепљење са УВ лампом, тако да ми не личи да може да се уради у кућној варијанти, све и да се нађе преко нета стакло.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MG5HhdeP_VY

 

Fora je sto za masu stvari mora da se kupi neki specijalizovan alat. Tipa neki cudni pipak koji bas pasuje u tu neku rupu koja sluzi da skines ekran...a raditi sve to sa standardnim alatom je daleko teze i moze da osteti uredjaj. Ti alati mogu takodje da se poruce preko aliexpressa i slicno, ali to je dodatan trosak, moze biti jeftinije onda da se stvar resi u servisu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...