Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Ja vec instalirao na jednom racunaru, na dva mi se jos instalira. Ides na App Store naslovnu stranu (Features) i na vrhu strane ti je veli biner, a i prva aplikacija na Best New...

 

EDIT a nista nisam procitao tvoj post do kraja. Isto nisam nasao iz prve. Ubdjen sam da je ranije bilo na Updates

Edited by Aion
Link to comment

kako izgleda? jel da ga stavljam odmah ili da ne trcim pred rudu?

ja isto svratio na app store oko podneva i nije bilo kapetana u ponudi ali veceras su ga vec pustili.

da li cemo mi bez SSD diskova osetiti neki pomak?

Link to comment

Ono sto je najbolje, kad ga instaliras sve izgleda (i radi) isto kao i pre nego sto si ga instalirao. Nema nekih revolucionarnih novosti, trebalo bi da trosi manje resursa (znacajno za slabiej racunare), ima bolji sistem zastite (moze da se iskljuci ako pravi problem sa nekim aplikacijama), unapredjene su neke aplikacije koje idu uz njega (mail, notes), ima i par korisnih stvari u radnom okruzenju (split view).

 

Generalno je preporuka da moze odmah da se instalira, vec dugo su testirane bete. Problemi su uoceni jedino kod nekog muzickoj softvera za DJ-ove.

 

EDIT: Poigrao sam se malo sa praistorijskim (2009) mac minijem sa 2GB memorije, rekao bih da je zivnuo.

Edited by Aion
Link to comment
  • 2 months later...

air 13 256SSD 4RAM, any issues

 

koliko vredi platiti 8RAM 200e vise

 

i ko je trenutno najjeftiniji u gradu, zare sa brda ili neko drugi

 

ovo gore je 1300e.

Ko je "zare sa brda"?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam ipad. Hoću na njega da prebacim neke mkv fajlove da gledam. Itunes mi ih ne prepoznaje. Sad ga dižem na icloud, ali pošto ima 1,4 giga ide sporo. Skinuo sam mkv plejer, ali mi ovo deluje jezivo neudobno. Da li da uzimam neki konverter ili šta?

 

Inače ipad je carski....

Link to comment

ne moraš. druga opcija(koju ja koristim) je kada su ipad i komp na istom wifiju idem preko url-a koji mi daje vlc, onda brouzujem po kompu, čekiram fajlove i pustim da ih prebaci. i to traje, al mislim da je udobnije.

 

inače koristim neki hdplayer, al ga vidim više nema na storu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...