Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

17 hours ago, vememah said:

Izašao kvartalni RATEL-ov izveštaj za 4. kvartal 2022. SBB na 43,7% udela za kablovsku/IPTV/satelitsku.

 

U odnosu na 4. kvartal 2021, kad je bio na 44,8%, izgubio je oko 15.000 korisnika.

 

http://www.ratel.rs/uploads/documents/empire_plugin/Pregled trzista Q4 2022.pdf

https://www.ratel.rs/uploads/documents/empire_plugin/Pregled trzista Q4 2021.pdf

I posle Telekomova investicija u Arene bacena para... Ma ajte molim vas

 

600 m za 15.000 korisnika to mu dodje 4 hiljade eur investicije po ugovoru ( njima je realno cilj sjebavanje sbb-a tako da nije bitno da li su kod njih zavrsili svi koji su otkazali solaku) 

Link to comment

Nije baš da su uzimali samo od SBB-a, uzeli su mnogo više od manjih operatera, imaju sad nekih 97k korisnika TV usluge više nego pre godinu dana.

 

U apsolutnim brojevima za TV i net:

 

MTS sad ima 97k korisnika TV usluge i 108k korisnika neta više nego pre godinu dana.

SBB sad ima 15k korisnika TV usluge manje i oko 11,5k korisnika neta više nego pre godinu dana (udeo mu se smanjio, ali je rast broja korisnika to nadomestio).

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Čuo sam da SBB ne nudi neke pogodnosti za obnovu ugovora. Meni ističe za mesec dana dvogodišnj ugovor sa njima. Pogodnosti su bile 6 meseci po dinar i ostatak 4099 mesčno.
Sad gledam ponudu yettel-a i 12 meseci po dinar + 1999 mesečno za preostalih 12 meseci, za tv i optički net. Ja ne znam ni da li bih pristao na 50% popusta od strane SBB kad vidim ovu ponudu.
A ponudiću im 2000 mesečno, pa ako neće (a čujem da ne popuštaju) da se ne ljubimo...

Link to comment

Meni iz MTS ponudili nešto smešno za novu turu ugovorne obaveze.
Neko mi reče da će da se jave lad budem tražio IDP kod za prelazak kod drugog operatera ali ništa...
Tako da u petak dolaze iz Yettel-a...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Drugar me sad zove, kaže 18 meseci po dinar, ugovor 24 meseca, kod MTS-a... Ok, imali su u novembru i bizarniju akciju, 12 meseci po dinar, ugovor na 12 meseci, ali brate, sledeće je da istrčavaju iz poslovnica u hvataju ljude po ulici i prisiljavaju na potpis...

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Drugar me sad zove, kaže 18 meseci po dinar, ugovor 24 meseca, kod MTS-a... Ok, imali su u novembru i bizarniju akciju, 12 meseci po dinar, ugovor na 12 meseci, ali brate, sledeće je da istrčavaju iz poslovnica u hvataju ljude po ulici i prisiljavaju na potpis...

 

 

 

 

Ovo je redovno vec nedeljama

Link to comment

Potencijalni problem sa prelaskom na Mts i njihovih 18 meseci po 1 dinar je što i dalje puno ulica nije pokriveno optikom. Što se SBB tiče, imam slučaj sa isteklim ugovorom u bližem okruženju, u poslovnici prošle nedelje rekli da trenutno nemaju nikakav budžet za pogodnosti oko produženja ugovora, ali navodno posle 01.03. bi trebalo da bude nešto po tom pitanju, pa kome nije hitno nek sačeka sledeću nedelju da vidi šta je to što mogu da eventualno ponude. 

Link to comment

uzeo danas SBB, dao podatke i u subotu dplaze da instaliraju i potpis ugovora. 18 meseci po dinar.

mts samo sam pbacio pogled, nisam razmatrao ponudu. morali bi da buse zidove i razvlace one kablove. ovaj sbb vec ima instalaciju u zidovima

  • +1 1
Link to comment

I dalje pravite pitanje života i smrti!!! 
 

Kao kolega iz kanca kome je SBB istekao pre više od godinu dana, al’ ne zna on još, sačekaće još koji dan. Pri tom ne libi se da od kuma uzme nalog SuperNove, čisto da može da gleda ABA ligu…

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Drugar me sad zove, kaže 18 meseci po dinar, ugovor 24 meseca, kod MTS-a... Ok, imali su u novembru i bizarniju akciju, 12 meseci po dinar, ugovor na 12 meseci, ali brate, sledeće je da istrčavaju iz poslovnica u hvataju ljude po ulici i prisiljavaju na potpis...

 

 

 

 

 

Sledece je 24 meseca besplatno uz ugovor na 3 godine. Ljudi su ionako u fazonu kako je do jaja sto ne placaju, iako zapravo svi placamo (i placacemo) njihove igrarije..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...