Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam ga obnavljao pre 2.5 godine. nisu se pretrgli uopšte

 

sad mi je plan da predem samo na oriomov optički net i nađem one što valjaju dongl sa svim stanicama za +-100€ godišnje i da mi to bude opcija za telku

‚ovaj drugi deo ti nije baš pouzdan, može da radi, ali i nemora, čisto da imaš u vidu

Link to comment

Slabo mi idu pregovori sa Šolakom. Imamo EON Light i taman nam je, ali je istekla ugovorna obaveza i sada zivka povremeno za produženje nudeći EON Full po istoj cijeni kao do sada, a ja odgovaram da nam to ne treba nego ako može Light uz popust, pa da potpišem na 2 godine na svoje ime (aktuelni ugovor je na tuđem), pošto nas MTS i Yettel bombarduju ponudama za 12-14 mjeseci za dinar, što je istina (još žalosno dodam da smo zbog Situacije u iskušenju da prihvatimo, što nije istina). Kaže on meni da mu je žao, ali da trenutno nema takve ponude i da se ja javim njemu početkom decembra da pitam. I tako već 2-3 puta odbija da da popust.

 

Sljedeći put ću da se raspitam za proceduru za vraćanje opreme, da vidim kako će da reaguje.

 

Jedina korist od ove situacije je što SBB trenutno ne smije ni da pomisli da poveća cijene.

Link to comment

Kod Sbb-a obrnuto, tv dobar, net užasan. Nažalost, Yettel još nema optiku kod mene, već bih prešao, a eon bih imao preko aplikacije ili uzeo onaj tv paket za 1200 dinara. Stvarno mi se ne plaća ovo za 30+ evra kada kod Yettela ima za 15, dok je prva godina besplatno. 

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
3 hours ago, autsajder said:

Sljedeći put ću da se raspitam za proceduru za vraćanje opreme, da vidim kako će da reaguje.

Nikako. Objasniće ti proceduru.

Mene su pustili bez suze u oku. Tek mesec dana nakon sam vratio opremu (a opremu sam vratio nekih 20 dana nakon isteka ugovora, jer nisam bio u gradu) su me zvali oko nastavka ugovora. 

Hladno sam im rekao da sam već raskinuo i da sam vratio opremu. Debili nemaju povezane baze. Mada ni ovi MTS nisu ništa bolji. Došli su mi više puta na vrata da mi nude prelazak (sa SBB-a) na MTS, iako sam već prešao.

Posle NG mi ističe ugovor kod MTS i planiram da ih napustim ako mi ne ponude neki ozbiljniji gratis. 

 

Najveći carevi su BeotelNet. Dugo sam bio kod njih i uvek bi me zvali pred istek ugovora i uvek su mi nudili neke povoljnosti. Na žalost na mojoj lokaciji je bio dostupan samo njhov ADSL ili WiFi tako da sam morao da odem. Inače nikada ne bi otišao njih, vrhunska firma.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Ako kanali United Medie i dalje mogu da se gledaju sa Yettel netom - onda će mi to biti dodatna ušteda jer sad plaćam i Eon van mreže 1200 rsd mesečno…

Videću kakve budu ponude u februaru. Malo me smara što bih vrv morao i mob da prebacujem kod njih jer su vezivali ponudu brzine neta za korisnike njihovih ostalih usluga (čitaj mobilna telefonija) dok bez toga valjda diplo sporiji net (skoro nešto gledah).

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Ako kanali United Medie i dalje mogu da se gledaju sa Yettel netom - onda će mi to biti dodatna ušteda jer sad plaćam i Eon van mreže 1200 rsd mesečno…

 

To može na bilo kom netu, preko Yettela može i običan EON

Link to comment
21 hours ago, dvb-t manijak said:

Nikako. Objasniće ti proceduru.

Mene su pustili bez suze u oku. Tek mesec dana nakon sam vratio opremu (a opremu sam vratio nekih 20 dana nakon isteka ugovora, jer nisam bio u gradu) su me zvali oko nastavka ugovora. 

Hladno sam im rekao da sam već raskinuo i da sam vratio opremu. Debili nemaju povezane baze. Mada ni ovi MTS nisu ništa bolji. Došli su mi više puta na vrata da mi nude prelazak (sa SBB-a) na MTS, iako sam već prešao.

Posle NG mi ističe ugovor kod MTS i planiram da ih napustim ako mi ne ponude neki ozbiljniji gratis. 

 

Najveći carevi su BeotelNet. Dugo sam bio kod njih i uvek bi me zvali pred istek ugovora i uvek su mi nudili neke povoljnosti. Na žalost na mojoj lokaciji je bio dostupan samo njhov ADSL ili WiFi tako da sam morao da odem. Inače nikada ne bi otišao njih, vrhunska firma.

Ja sam u Beotelu,jebe ih sto su vezani za Telekom,i oko fiksnog i oko protoka interneta,cim imas havariju racunaj nedelju dana bez neta.

Link to comment

Meni kod SBB i net i tv odlicni... Bez zamerki godinama.

Na poslu imamo MTS net, bogu plakati, ukljuci kolega retardirani Iris, raspada se prenos SP i Arena i RTS..

Namestim svoj EON, radi kao sat bez seckanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...