Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Za brži net stoji obećanje da će do kraja godine pokriti celu Srbiju. Videćemo da li će biti i "ludom radovanje".

Produženje ugovora ne nosi više od 6 meseci po dinar za stare korisnike, što i nije loš benefit spram ponude sadržaja, bar za moj ukus a to je 90% fudbal, koji je sve tužniji.


Meni je istekao ugovor u junu, ali dao sam 1 EON nalog za 1 Iris nalog pa ću videti kad počne PL u avgustu kako sve to šljaka.

 

 

Link to comment

Ali to su “samo” zvanične ponude. Svi oni daju popuste mimo toga što stoji na sajtu, zato i pitam šta se realno može izboksovati za produžetak ugovora.

Edited by mraki
Link to comment

Ja uspeo da dobijem HBO Premium (samim tim i HBO Max) na 24 meseca i 15% nižu pretplatu 12 meseci i to preko Total TV na vikendici.
Samo treba biti istrajan. :D

Link to comment
50 minutes ago, mraki said:

Ali to su “samo” zvanične ponude. Svi oni daju popuste mimo toga što stoji na sajtu, zato i pitam šta se realno može izboksovati za produžetak ugovora.


Ovo je tačno - kad sam prelazio iz MTS box na SBB, pre 2 godine, pitao sam ih šta mi nude da ostanem sa mobilnim kod njih i dobio sam 3 meseca po dinar plus duplo više neta 12GB umesto 6 koliko je bilo u paketu. Omorika 1 paket beše.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Ali to su “samo” zvanične ponude. Svi oni daju popuste mimo toga što stoji na sajtu, zato i pitam šta se realno može izboksovati za produžetak ugovora.

To samo preko Supernove mozda mozes nesto da izbunaris. Ovako ne verujem da ces dobiti nesto mnogo uopste, mozda ti ponude u fazonu 6m za 50%.

Link to comment

Postoji kod mnogih usluga, pogotovo gde je poenta da pridobiješ/zadržiš korisnika.
Recimo osiguranja, krediti, SaaS… agenti prodaje obično imaju mogućnosti da baš tebi pošto si im eto drag daju nešto mimo standardne ponude. Ako se prethodno ne upecaš na standardnu. :dry:
@Spirit

 

Ja sam sa Telenorom uvek super prolazio i dobijao dosta mimo zvanične ponude za obnovu ugovora, tipa 50% popusta i duplo više giga.
Sa ostalima nemam slična iskustva, ali čuo sam bezbroj puta od ljudi da su dobili veći popust.

Pa bolje mi onda 4 meseca po dinar. @DrIlic


Gledam Yettel ponudu, da li ja dobro kapiram da moraš da imaš MTS optiku da bi oni radili? :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Iskreno nisam primetio da se otimaju o mene :D, mislim to krediti agenti. Intesa me je ladno iskulirala kad sam tražio smanjenje kamate ili odoh, i otišao sam a oni ništa. A ovo je baš primetno da se kod telekom operatera očekuje da nesto ponudi, ili da se ljudi snalaze menjajući ih na svake 2 godine. Mislim, skroz legitimno nego mi je interesanto da (samo) ovde šljaka. 

Link to comment
52 minutes ago, mraki said:


Gledam Yettel ponudu, da li ja dobro kapiram da moraš da imaš MTS optiku da bi oni radili? :unsure:

Da, ako nemas MTS optiku nista od Yettela.

Ako korstis Telekom probaj kod SBB-a, nude Telekomovim kornicima 12m za dz.

  • Hvala 1
Link to comment

Ma jok, SBB sam već godinama, nekoliko godina bez ugovorne obaveze. Sad bih obnovio i iskoristio neki popust. Realno mi se ne prelazi u suparnički tabor iako je bilo dobrih ponuda od Telekoma.

Link to comment

Zove me SBB da se vratim za 12 meseci po dinar :lol: Što mi i jeste bio plan kad sam prelazio na Mts prošle godine, na 2 godine da ih menjam i kupim kajmak od akcija, ali ovo ipak od SBB-a nisam očekivao. Al februar je daleko majku mu... Jedina loša stavka te računice je što je Eon aplikacija nebo u odnosu na ovo sranje od Irisa. 

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...