Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

3 hours ago, Savic said:

Kakve su trenutno šanse da Yettel kupi SBB?

 

Video sam neko dan da je SBB dobio presudu u kojoj Yettel mora da im plati €20m.

ne verujem da imaju te pare (za kupovinu SBB-a)

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
Kakve su trenutno šanse da Yettel kupi SBB?
 
Video sam neko dan da je SBB dobio presudu u kojoj Yettel mora da im plati €20m.
Valjda je odbijena tužba Yetela ka N1.
Kakvo plaćanje.....







... Shiit has hit the fan

Link to comment
7 hours ago, dvb-t manijak said:

ne verujem da imaju te pare (za kupovinu SBB-a)

 

 

naravno da imaju, ono su deo grupe koja je neuporedivo veca od uniteda. druga je stvar sto se to nece desiti.

Link to comment
On 10.6.2022. at 9:11, nenad said:

naravno da imaju, ono su deo grupe koja je neuporedivo veca od uniteda. druga je stvar sto se to nece desiti.

 

Znam naravno, zbog toga i kažem. To zapravo i nije "grupa" nego je klasična velika privatna firma. Od pogibije vlasnika im ide sve lošije.

Link to comment
6 minutes ago, dvb-t manijak said:

 

Znam naravno, zbog toga i kažem. To zapravo i nije "grupa" nego je klasična velika privatna firma. Od pogibije vlasnika im ide sve lošije.

 

grupa je, kao sto je i united grupa, jedina sustinska razlika je u strukturi vlasnistva, gde je kod ceha to (skoro) sve konobarovih naslednika, a kod uniteda fondovi imaju vecinski non controling stake.

 

nisam pratio rezultate ppfa, ali mi zvuci cudno da opcos imaju losije rezultate jer je vlasnik poginuo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pitanje za ove koji su, u skorije vreme, raskinuli ugovor sa SBB - jel oni beše traže neki otkazni rok ili je dovoljno da mi je istekao dvogodišnji ugovor?

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Pitanje za ove koji su, u skorije vreme, raskinuli ugovor sa SBB - jel oni beše traže neki otkazni rok ili je dovoljno da mi je istekao dvogodišnji ugovor?

moraš da im platiš još jedan mesec, hteo ne hteo

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:


Kako to ako je ugovor na 24 meseca? 
 

Nije ugovor nego ugoviorna obaveza. Oko ovoga sam se i ja natezao pocetkom godine. Ugovor je na neodredjeno, a ugobaveza je 2 godine

  • +1 1
Link to comment

A ako se mesec dana pre kraja ugovorne obaveze najavi i raskid ugovora, da li se onda poslednji mesec ugovorne obaveze računa i kao otkazni rok ugovora?

Link to comment

E to ne bih znao, nisam bio toliko pametan...nisam razlikovao ugovor od ove obaveze i bilo mi je logicno nakon 2 god da samo kazem cao i oni zdravo i gotovo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...