Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pa morali bi imati neki CRM u kome vide sve vezano za klijenta, pa i to. :unsure:

Mene ranije zvala neka, reče ime i da zove iz lokalne poslovnice, da je kad razmislim potražim u poslovnici ili pozovem. Ostalo mi nešto nejasno, ja da pozvem, kad ono naravno broj kol centra. Preskočim 16 prepreka da dodjem do nekog operatera, i onako sav ushićen što sam konačno čuo ljudski glas umesto automata objasnim šta je bilo i pitam mogu li oni to da mi razjasne ili daju kontakt osobe sa kojom sam razgovarao pošto ne mogu do poslovnice.

Oni naravno ne mogu ništa da mi kažu jer ne znaju kakva je bila ponuda za mene, ali pazi sad, tvrde da me sigurno nije zvao niko iz poslovnice jer oni nemaju mogućnost ni da te pozovu ni da ih pozoveš. Kaže, vidim ko vas je zvao ali nije to iz poslovnice, poslaću mail da vas pozove opet. :mellow: 

Edited by mraki
Link to comment

Oni imaju neke agente koji zovu boga pitaj odakle i nude dilove pa jure bonuse, ili kako to već ide. I da, reče mi da ova ponuda 12 meseci po 1 din ne može da se dobije u poslovnici gde daju samo 6 meseci, nego ako te neko od njih okrene. Ja reko zovi me oko Nove godine ako se setiš.

  • Haha 1
Link to comment

A zato sam se sad dogovorio i gotovo, ne mogu da se naganjam sa njima toliko, a uslugu plaćam pa plaćam već dugo mimo ugovorne obaveze. Kod mts-a mi se baš nije išlo…

Što se tih poziva tiče, možda angažuju neku eksternu agenciju koja nema uvid u sve… to bi bilo jedino logično objašnjenje.

Mislim, radio sam jednom davno nešto slično, crnogorcima smo ako pitaju govorili da smo iz podgorice, jer neće da razgovaraju agentom iz beograda. :lolol:

Edited by mraki
Link to comment

Dogovorio sa Yetelom 14 meseci po dinar (dali su mi dodatna dva meseca kao njihovom korisniku, ali je ugovorna obaveza 26 meseci umesto 24), i dva uređaja (to nisam znao, mislio sam da može samo jedan) za mesečnu rentu od isto po dinar celog trajanja ugovora.. Posle mesečno plaćam manju cenu jer sam korisnik - 4000 din, umesto 4700.. Cenim da sam dobro prošao, a koliko vidim i čujem, njihov box je značajono bolji od bilo kod mts-ovog...

 

E sad, SBB mi ističe u novembru, kad da im se najavim za raskid da ne bih plaćao neki dodatni mesec.. Sa njima ću ostati bez ugovorne obaveze EON mini na bilo kojem netu...

Link to comment

A dogovorio si sa Yettelom da usluga kreće od novembra ili odmah?

 

Koji je kriminal ovaj mts, promenili sami postpejd paket ćaletu i naplaćuju i neku net limit uslugu, a zvali ga i rekao da ne želi da menja. Zbog takvih stvari najviše nisam hteo da predjem kod njih… :frust:

Edited by mraki
Link to comment
Just now, renne said:

kad god da im najaviš raskid plaćaš dodatni mesec

 pas mater.. :angry:

 

Just now, mraki said:

A dogovorio si sa Yettelom da usluga kreće od novembra ili odmah?

 :frust:

 

odmah, sad u sredu dolaze majstori, nema razloga da čekam novembar, jedino što ću imati dupli wifi nekoliko meseci, ima da svetlim u mraku od toliko neta :D

kanali su svakako različiti, taman imam sav sport pokriven.. 

Link to comment

Ko od ovih domacih kablovskih providera koji nude Arenu imaju dobru smart tv aplikaciju, nisam zainteresovan za instaliranje boxeva i jos jedan daljinski u kuci, zato pitam samo za app, a nastavio bi da koristim SBB net, ili dajte neku drugu preporuku za komotno gledanje prevashodno BPL fudbala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...