Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ne znam gde da pitam.Uzeo sam Smart box neki za TV na vikendici.I sad skinuo sam EON aplikaciju i izbaci mi da ukucam kod preko Moj SBB naloga.Sve je to super samo što nigde na Moj SBB ne vidim gde da unesem taj kod,ni preko pretraživača ni u aplikaciji ?

 

Jel zna neko?

Link to comment
On 7.7.2022. at 22:28, fusion_ said:

Možda koristiš uslugu koja nema Smart TV aplikaciju u sastavu paketa, npr Total TV?

Da, korisnici Totala nemaju pravo na tv aplikaciju.

Nađi na internetu uputstvo kako da instaliraš aplikaciju za telefon na boks, pa ako ti uspe koristi tako (mora miš). 

imaj u vidu da neće uvek.

Link to comment

Kakve su trenutno SBB ponude, šta se najviše može dobiti za obnovu ugovora?

Meni nude 4 meseca za dinar i onda neki eon paket (full valjda) za 3999 din.

Dugo već ionako plaćam bez ugovorne obaveze, vreme je da iskoristim neku ponudu.

Edited by mraki
Link to comment

Ja sam prešao na EON Full, dobio sam 18 meseci po ceni kojoj sam plaćao samo osnovni mini d3 a nakon toga plaćam 4.000 do kraja ugovora.

Dobio sam 2 d3 uređaja i jedan EON Box.

Link to comment

Trebam sutra da se dogovorim. Mogu oi da izvučem 6-7 meseci za dinar ko što daju novim korisnicima?

Pominje mi veću brzinu interneta, ali nisam siguran da je to tehnički moguće.

Šta im je tačno giga mreža, optika” Kako mogu da proverim da li spadam tu?

Mislim, nije ceo bg sa prigradski opštinama giga mreža, ili ipak jeste? Svi koji su digitalizovani? :unsure:

 

Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Trebam sutra da se dogovorim. Mogu oi da izvučem 6-7 meseci za dinar ko što daju novim korisnicima?

Pominje mi veću brzinu interneta, ali nisam siguran da je to tehnički moguće.

Šta im je tačno giga mreža, optika” Kako mogu da proverim da li spadam tu?

Mislim, nije ceo bg sa prigradski opštinama giga mreža, ili ipak jeste? Svi koji su digitalizovani? :unsure:

 

Mislim da možeš, relativno lako se ulazi u pregovore i mislim da imaju dosta prostora na raspolaganju.

Pozovi ih i pa će ti oni reći na osnovu adrese 

Link to comment

A zvali su već i nudili 4 meseca za dinar, rekao sam im da moram razmisliti pa da pozovu opet. Naoružajte me svim informacijama do sutra. :D

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Kazi Im da ti MTS nudi 12 meseci, Telenor isto, s ti bi da ostanes, pa da the pozovu kad budu hteli da ti ponude nesto van "svih pink paketa"...
A kao nov korisnik imas valjda 15 meseci 50%, ako nisu nesto menjali.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...