Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Jel sme mts da te prebaci na drugi paket bez tvog znanja i bez iakvog obaveštenja iako stari više ne postoji? Nemamo temu o mobilnim operaterima, pa pitam ovde.

Kontam nešto da je to mimo pravila i zakona.

Pritom, kad im je ćale pomenuo da bi prešao na pripejd, kažu da u tom slučaju ostaje bez broja. :mellow:
To je tek suludo, jer možeš promeniti operatera i zadržati broj.
Naravno, zvaće oni ovih dana, ipak može da se napravi od novog paketa da bude sličan starom… samo da ne predje na pripejd. :rolleyes:

Edited by mraki
Link to comment

Obavestili su, zapravo:

 

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Servisne-informacije/a104616-Obavestenje-o-ukidanju-starih-postpejd-tarifa.html

 

Zbog ovog obaveštenja sam im blagovremeno™ poslao izjavu o neslaganju i raskinuo ugovor nakon što nisam uspeo da se dogovorim sa službom za zadržavanje starih korisnika.

 

Edit: nije tačno da se ostane bez broja ako se prelazi sa post na prepaid - i to sam uradio bez ikakvih štucanja u procesu.

 

Edited by Tale
  • Hvala 1
Link to comment

A ono, mogli su i da pošalju mail ili sms, najbolje da će neko pratiti informacije na sajtu.

Za gubitak broja prilikom prelaska na pripejd mi je jasno da je bullshit, nego su nevidjeno bezobrazni, pogotovo ako osete da je neko stariji korisnik i da se ne razume.

  • +1 1
Link to comment
On 20.7.2022. at 15:15, predrag77 said:

NFL od sledece sezone se vraca na Arenu

 

On 20.7.2022. at 16:31, ducca said:

Au brt. Ostaje još F1 da im uzmu i uruče katanac.

 

On 20.7.2022. at 16:39, Bogotac said:

Trebace im jos 5 novih kanala

 

23 hours ago, Frank Pembleton said:


Izvor?



....shiit has hit the fan.

Quote

Sitno se broji do nove NFL sezone, za koju se očekuje da bude nikad zanimljivija. Nikada više ozbiljnih kandidata za Lombardijev trofej, a neverovatni potresi u prelaznom roku prava su najava za novu sezonu, koju ćete i ove sezone moći da posmatrate ekskluzivno samo na kanalima Sport Kluba.

 

Link to comment

Možda je mislio ne od ove nego od sledeće sezone :)

 

SBB treba da batali sport. Skupo a minimalna gledanost (osim zvezda/partizan, reprezentacije).

Bolje da potpišu ekskluzivne ugovore sa pojedinim kanalima. Da može  da se gleda samo kod njim. Sad imaju viška para.

 

Link to comment
1 minute ago, Nevernik said:

Možda je mislio ne od ove nego od sledeće sezone :)

 

SBB treba da batali sport. Skupo a minimalna gledanost (osim zvezda/partizan, reprezentacije).

Bolje da potpišu ekskluzivne ugovore sa pojedinim kanalima. Da može  da se gleda samo kod njim. Sad imaju viška para.

 

 

ne sluze sportski kanali da bi sami po sebi bili profitabilni, nego da privuku korisnike

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, nenad said:

 

ne sluze sportski kanali da bi sami po sebi bili profitabilni, nego da privuku korisnike

Znam ali očigledno ne privlače. Nema nekog velikog egzodusa.

Ja znam nekoliko likova koji su fanatici za engleski fudbal (ne samo derbiji, nego znaju svaku sitnicu i o Fulamu) i od kojih sam očekivao da momentalno predju. Nijedan nije. SBB im ponudio popuste i oni potpisali nove ugovore na 2 godine.

 

Količina novca koja je upucana u sport je neverovatna. Osim  Čiji Je Veći tamičenja ne donosi baš neke velike promene broja korisnika. Sigurno ne tolike da je tolika potrošnja novca opravdana.

Ali, može im se, ionako nisu njihove pare

 

Edited by Nevernik
Link to comment
Just now, Nevernik said:

Znam ali očigledno ne privlače. Nema nekog velikog egzodusa.

Ja znam nekoliko likova koji su fanatici za engleski fudbal (ne samo derbiji, nego znaju svaku sitnicu i o Fulamu) i od kojih sam očekivao da momentalno predju. Nijedan nije. SBB im ponudio popuste i oni potpisali nove ugovore na 2 godine.

 

Količina novca koja je upucana u sport je neverovatno. Osim  Čiji Je Veći tamičenja ne donosi baš neke velike promene broja korisnika. Sigurno ne tolike da je tolika potrošnja novca opravdana.

Ali, može im se, ionako nisu njihove pare

 

tek cemo videti kakav ce uticaj biti. ovo sto telekom radi sigurno nije ekonomski opravdano, madq njih ionako zabole za to, ali i solak je hteo da plati pl mnogo a on nije bas previse rad da se razbacuje parama. jeste on bog i batina u ug, ali ipak neke poteze mora da proveri sa fondovima. 

Link to comment

Ostanes na boljem netu, boljim kanalima, boljoj podrsci, boljoj slici,boljem....

A za 1000-1500 din gledas sve fudbale koje hoces... Prosto kupis ArenaCloud i zabole te za MTS i njihove ponude.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment

ako zanemarimo kopernikusove korisnike, mts je bukvalno jedino sport imao kao adut za pridobijanje pretplatnika

 

kad su krenuli agresivniju kampanju sa iptv-om 2007, 08 bukvalno nisu imali ništa da ponude se kombo paketa i tada je kod njih prelazio samo onaj ko je hteo kablovsku a nije imao drugih tehničkih mogućnosti, a ta agresivna kampanja se vezuje za izdvajanje arena sport kanala kao mts ekskluzive

 

do tada ih je bilo kod skoro svih operatera(ikom, kds ptt)

Link to comment
 

Natavno da se radi o pravima za "onu tamo sezonu", nisam ni mislio da će od ove da uzmu prava.
Ali pitanje ostaje...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Što se tiče "sportskih kanala" ovo sa AS jeste svakako sumanuto, ali reći da da je nebitno je glupost.

SBB -u je SK vrlo bitan, i unutar same kompanije se tako ponašaju. Da li su mogli da se takmiče sa AS/TS, verovatno ne.
Vrlo je malo korisnika koji su se odlučivali za SBB, a da im nije bilo bitno šta SK ima da im ponudi.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...