Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ja sam krv propišao ona 3 meseca kad je Arena Cloud šljakala, pokušavajući da pogledam neke domaće serije. Premotavanje bukvalno možeš da zaboraviš. 

A tek aplikacija za komp, dok sam bio na njihovom BOX paketu bez TV, za gledanje televizije nije mogla ni da se instalira. Užas. 

Link to comment

IrisGo je bolja app od Clouda, i čini mi se da su ga zadnjih meseci malo stabilizovali da ne puca kad je neki veći dogadjaj i veća navala korisnika. 

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...
Na EON stiže SkyShowtime katalog (Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Peacock, Paramount +, Showtime, Paramount Pictures i Nickelodeon)
To će u poseban paket verovatno?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
jel zna neko zasto su mi digitalni kanali skremblovani? cackali su nesto oko kablovske i od tada nemam digitalne kanale, samo analogne.
Jesi platio račun?







... Shiit has hit the fan

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesi platio račun?







... Shiit has hit the fan
 

 

trebalo bi da je sve placeno. kazem, otkad su nesto cackali ispred kuce sa kao novom kablovskom i postom, od tada mi sjebano.

Link to comment

U junu mi ističe ugovor sa SBB, a i u MTS postpejd, pa najviše zbog PL razmatram opcije.

I zove me pre neki dan operaterka SBB da me pita da li želim da produžim ugovor i ako ne zašto ne? Naravno, kao glavni razlog navedem odlazak PL,  na šta mi ona kaže "pa imate mogućnost da gledate PL preko Iris, Arene cloud, nekog Klika, itd." - Ja reko "sjajno prodajete vaš proizvod, nudeći mi da doplaćujem druge servise" - Ona zanemela. Kome ćeš ti prodati bilo kakav paket, lebac ti jebem?!?!

 

Jedino što me drži kod SBB je dobar net, pošto slepci iz MTS ne mogu da mi daju više od 50mbit :ph34r:

 

Živoootee lutalico!

Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

uz crveni box4, onaj od 4,200 dinara, ima se pravo na full pristup iris go? I ako ima, koliko uređaja može da se nakači?

 

Da, na 3

  • Hvala 1
Link to comment

Rene, hoće SK imati bilo kakav odgovor na osipanje fudbalske ponude ili misle da im Slovenci, Finci i Liga Nacija mogu sačuvati firmu? Mogu li bar Italijane da napadnu?

Link to comment
21 minutes ago, ducca said:

Rene, hoće SK imati bilo kakav odgovor na osipanje fudbalske ponude ili misle da im Slovenci, Finci i Liga Nacija mogu sačuvati firmu? Mogu li bar Italijane da napadnu?

sve jako je pod mts ugovorom, tako da mrka kapa, to je što je

gledaj bugare i uživaj

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
21 hours ago, ducca said:

Rene, hoće SK imati bilo kakav odgovor na osipanje fudbalske ponude ili misle da im Slovenci, Finci i Liga Nacija mogu sačuvati firmu? Mogu li bar Italijane da napadnu?

Nemaju oni više ni Ligu Nacija, otišla na arenu i rts naše utakmice. Hrvatski sk prenosi ligi nacija i dalje ali naš više ne. 

https://www.uefa.com/uefanationsleague/news/0275-15381f6665f4-8ee5edebf148-1000--where-to-watch-the-uefa-nations-league-tv-broadcast-partners-li/amp/

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...