Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ima li istine u prici da je Yettel kupio SBB?
Izgleda da se jesu "njuškali". Čim je ta priča kolala u firmama UG.
A da li će doći do realizacije. Ko to zna.
Pre par godina je recimo Telenor nuđen SBB - u, ali su hteli da prodaju ceo regionalni biznis pa ovima to bilo mnogo.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Ja sam pre par nedelja čuo, iz dobro informisanog izvora[emoji769], da će SBB uskoro biti prodat. Bumo videli.
Samo SBB ili cela UG (Telemach, TV kanali itd)?
Link to comment

ko ih kupi sad je dalabu :happy:

- oni će do kraja godine ostati bez bar trećine pretplatnika kada ljudi krenu da se sele na telekonja zbog pl, lš, le, lk, primere i naravno llsl :happy:

Link to comment
29 minutes ago, gone fishing said:

ko ih kupi sad je dalabu :happy:

- oni će do kraja godine ostati bez bar trećine pretplatnika kada ljudi krenu da se sele na telekonja zbog pl, lš, le, lk, primere i naravno llsl :happy:

 

Naravno da neće izgubiti ogroman broj korisnika, nisu ni zbog Primere. Telekom u zadnjih godinu dana raste praktično isključivo na uštrb malih operatera, SBB stagnira. Pogledaj RATEL-ove kvartalne izveštaje.

 

Uz to, ako ih kupe Česi tj. Yettel, oni već imaju dil sa Telekomom za Arene, tako da onda nema ništa ni od kakvog gubitka pretplatnika, već će Arene postati dostupne i na SBB-u.

 

Naravno, u tom slučaju možemo da se pozdravimo s ovakvim N1.

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, fusion_ said:
4 hours ago, John Coltrane said:
Ja sam pre par nedelja čuo, iz dobro informisanog izvoraemoji769.png, da će SBB uskoro biti prodat. Bumo videli.

Samo SBB ili cela UG (Telemach, TV kanali itd)?

 

Bilo je govora o samo o SBB.

 

 

 

Meni u junu ističe 2 godine kod SBB i imam istu dilemu veznao za PL, ali ne samo to. Ostali su oni i bez La Lige, uzeće im i EvroLigu, osim tenisa koji prezirem jedino još imaju žensku odbojku ili litvansku košarku :twak:

 

Ono što me ne vraća na MTS je definitivno loš net. Na SBB imam 150mb a kod ovih govnara ne bih mogao više od 50. U centru Šapca još nema optike, ali je zato u nekim naseljima na rubu grada uvedena. Kada sam u maju 2020. odlazio iz MTS imao sam 20mb i tada je bila potpuno ista slika - 50 je maksimum, a to mi je nedovoljno za IPTV listu koju godinama uzimam preko AliExpresa i sa kojom sam podmiren za sve moguće fudbalske prenose. Jedino što kod njih ne mogu da vraćam program u nazad.

 

Čak sam razmišljao o povratku na MTS zato što kod njih imam karticu, isti broj već 20 godina, ali sam skapirao da je cena telefona koji mene zanimaju fiksa bez obzira koji paket uzimaš. Pre je bilo da skuplji paket smanjuje cenu telefona. Više ne.

 

Link to comment

Bas sam se razmisljao o prelasku sa MTSa na Yettel. Ugovor vezan na oca, istice 01.09. Ali sam zaboravio da u sklopu BOX paketa imam i 100GB neta, tako da se to nece desiti. Mogu samo exodus na Supernovu (Exenet mreza kod mene u ulici). Takodje da napomenem da kod mene nema sanse da mts sprevede optiku pre 2025. kako su krenuli. Sta predlaze struka sa foruma? SBB otpada zbog mobilne.

Edited by DrIlic
Link to comment

Koja je fora sa IRIS? Jel se doplaćuje ili je imaju svi MTS korisnici? Koliko uredjaja može da gleda u isto vreme i jel može da se gleda preko SBB? @renne

Link to comment
On 6.5.2022. at 22:53, Grunf said:

Ima li istine u prici da je Yettel kupio SBB?

 

Već mesec dana se spekuliše o tome. Ako je ova cena o kojoj se priča tačna, teško da je u pitanju samo SBB u Srbiji.

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...