Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Moje iskustvo sa kodijem je da ima dovoljno odličnih strimova za sve ove najbolje lige. Plus strimovi na netu klasični. Rokkr isto radi dobro.

  • +1 4
Link to comment

evo sad rekli na areni da će u sezoni 22/23 biti 328 prenosa pl-a, ta mi je cifra ostala u glavi, u svakom slučaju preko 300, što mu dođe +300k€ po utakmici

 

ozbiljan zadatak, sa sve marketingom iz slo, hr, bih…

 

ukoliko je cifra tačna

Link to comment

Treba imati u vidu prodaju Box paketa uz ovu ponudu IPTV to podrazumeva prodaju i usluge interenta i mobilne i fiksne telefonije koja ce biti povecana svakako

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

evo sad rekli na areni da će u sezoni 22/23 biti 328 prenosa pl-a, ta mi je cifra ostala u glavi, u svakom slučaju preko 300, što mu dođe +300k€ po utakmici

 

ozbiljan zadatak, sa sve marketingom iz slo, hr, bih…

 

ukoliko je cifra tačna

Ja negde videh da ce apsolutno sve utakmice biti u direktnom prenosu, meni ostade u glavi cifra od 380 utakmica

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Da li se zna koliko je platio SK prosli put?

 

Koliko sam ja čuo, barem što se tiče onog zadnjeg ugovora, prve sezone 12, poslednje 16.

Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je onda 260k€, i to je masna cifra za kablovski kanal

Ma jasno je da ta cifra (ako uzmemo da je tačna) nema apsolutno nikakvog tržišnog rezona.
To je samo još jedno sredstvo za ograničavanje slobode medija i smanjenje dometa N1 i Nove. Vlasti to u nekoj pespektivi može značiti milijarde i milijarde apsolutno sve, biti ili ne biti.

Meni jedino nije jasno što 9x više, ako su mogli platiti i znatno manje a opet biti sigurni da ovi neće izjednačiti jer im se ne isplati.

Jesam dobro razumeo da sad tu nema nekog posrednika preko koga bi se moglo lapati?

Edited by mraki
Link to comment
 
Koliko sam ja čuo, barem što se tiče onog zadnjeg ugovora, prve sezone 12, poslednje 16.
Znaci 100 M za 6 sezona, ako su sad ponudili 120M onda je TS dao bar 150M ili cak 200M da bude siguran u "pobedu". Ovih 600M mi deluje kao bas prenaduvana cifra.
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:
28 minutes ago, Jeremija said:
 
Koliko sam ja čuo, barem što se tiče onog zadnjeg ugovora, prve sezone 12, poslednje 16.

Znaci 100 M za 6 sezona, ako su sad ponudili 120M onda je TS dao bar 150M ili cak 200M da bude siguran u "pobedu". Ovih 600M mi deluje kao bas prenaduvana cifra.

 

Ma i 30 po sezoni bi bilo više nego dovoljno, ovih 100 je suludo, ne želim ni da znam o čemu se radi...

Link to comment
19 minutes ago, Jeremija said:

 

Ma i 30 po sezoni bi bilo više nego dovoljno, ovih 100 je suludo, ne želim ni da znam o čemu se radi...

Mora da je pao neki dogovor™ ako je ta cifra...

 

Posle, kad Telekom bankrotira, država će da se zaduži, pa isplati dugove, a mi ćemo/naša deca/unuci taj dug da otplaćujemo decenijama... ALi bitno da je AV zajebao ĐilasŠolakJeremićOneštonevoleBGH2O™... 

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Mora da je pao neki dogovor™ ako je ta cifra...

 

Posle, kad Telekom bankrotira, država će da se zaduži, pa isplati dugove, a mi ćemo/naša deca/unuci taj dug da otplaćujemo decenijama... ALi bitno da je AV zajebao ĐilasŠolakJeremićOneštonevoleBGH2O™... 

 

Mislim da tu bankrot ne gine, i to spektakularan. Bio je ne tako davno članak u Athleticu (o stranim tv pravima) gde su baš poimenice i pominjali TS, tipa "Telekom Srbija usisava sva moguća prava, nadajmo se da će tako nastaviti i sa Premijer Ligom..."  

 

E, da su znali koliko su bili u pravu...  :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

 

Mislim da tu bankrot ne gine, i to spektakularan. Bio je ne tako davno članak u Athleticu (o stranim tv pravima) gde su baš poimenice i pominjali TS, tipa "Telekom Srbija usisava sva moguća prava, nadajmo se da će tako nastaviti i sa Premijer Ligom..."  

 

E, da su znali koliko su bili u pravu...  :D

 

 

 

Neće oni ikad bukvalno bankrotirati, država će da nadoknađuje svaki gubitak, zaduživanjem...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Neće oni ikad bukvalno bankrotirati, država će da nadoknađuje svaki gubitak, zaduživanjem...

 

Ja mislim da hoće, već su u ogromnim, a novi tek stižu, u jednom trenutku će neko morati da napravi rez. Naravno da ne očekujem (iz poznatih razloga) da to bude u doglednoj budućnosti, ali mislim da jeste neminovno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...