Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ponuda Telekom Srbije je bila 9x veća od sadašnje ponude Sport Kluba po sezoni za TV prava za Premiet League.

 

SK je prošli ugovor platio 32 miliona evra, dakle 12 miliona evra po sezoni.

 

Računajte.

Link to comment
17 minutes ago, Savic said:

Ponuda Telekom Srbije je bila 9x veća od sadašnje ponude Sport Kluba po sezoni za TV prava za Premiet League.

 

SK je prošli ugovor platio 32 miliona evra, dakle 12 miliona evra po sezoni.

 

Računajte.

AKo su stvarno spremni da upucaju 600 miliona evra u 6 sezona PL, onde ih treba spaliti, majke mi...

 

Kod koje banke su se zadužili, pošto para nemaju i koji je biznis plan da se to isplati? To bi značilo da treba od reklama godišnje da prihoduju na tržištu bivše YU 100+M evra? To su ogromne pare, ogromne... Imam osećaj da će biti gledanje utakmice, onako kako je predsedniki IOI u "Raedy Player one" zamišljao.... Poklopiti 80% vidnog polja gledaoaca, još uvek ne izaziva epilepsiju... :fantom:

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

AKo su stvarno spremni da upucaju 600 miliona evra u 6 sezona PL, onde ih treba spaliti, majke mi...

 

Kod koje banke su se zadužili, pošto para nemaju i koji je biznis plan da se to isplati? To bi značilo da treba od reklama godišnje da prihoduju na tržištu bivše YU 100+M evra? To su ogromne pare, ogromne... Imam osećaj da će biti gledanje utakmice, onako kako je predsedniki IOI u "Raedy Player one" zamišljao.... Poklopiti 80% vidnog polja gledaoaca, još uvek ne izaziva epilepsiju... :fantom:

 

ne moze to da se isplati od reklama, plan je da to nadoknade od carriage dilova, ali opet, nema nikakvog smisla.

Link to comment

Ovde se nameće jedno pitanje... Arena je Telekomova, a Telekom je državni... Da li po nekom zakonu postoji mogućnost uvida u to kako državno preduzeće troši pare? A kako ćerka firma državnog preduzeća troši? Mislim, tehnički, to je javno dobro, zar se ne bi mogli njakati po nekom zakonu da dostave cifre, pa da znamo stvarno koliko su para ulupali...

 

Meni je 600+M stvarno nerealno...

Link to comment
Ovde se nameće jedno pitanje... Arena je Telekomova, a Telekom je državni... Da li po nekom zakonu postoji mogućnost uvida u to kako državno preduzeće troši pare? A kako ćerka firma državnog preduzeća troši? Mislim, tehnički, to je javno dobro, zar se ne bi mogli njakati po nekom zakonu da dostave cifre, pa da znamo stvarno koliko su para ulupali...
 
Meni je 600+M stvarno nerealno...
Naravno da postoji mogućnost[emoji769], i naravno da su tražili i ranije.
Verovatno bi podveli pod izgovor koji su koristili i ranije kad su pitali i za PTC "da davanje takvih informacija kompromituje poziciju firme u tržišnoj utakmici".
Mislim ako se uopšte udostoje da odgovore.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Dajte ljudi kakvih 600 miliona za Premijer ligu .Ozbiljni ste ljudi

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Sbb da razmisli da razmeni kanala Arena Spprt klub u najboljem slucaju ili da drasticno smanji cenu sport paketa van SBB mreze .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
8 minutes ago, fusion_ said:

A pre samo par godina Arena nije mogla ni da se poredi sa SK. Sad se polako priča okreće.

Baš se polako i neprimetno to desilo. 

 

Šta ostaje SK na kraju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...