Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Jel beše pre 5-6 godina SK otkupio prava na ABA ligu, a Čović i Telekom ih preveslali, osnovali novu ligu sa novim rukovodstvom i prodali prava Areni?

Ovi nešto kao pretili tužbama pa brzo ućutali.

 

Gojko i Novaković neće prenositi PL. To ne može biti loše.

Link to comment

Koliko ce ljudi preci na telekom zbog ovoga? Ja cenim da nece mnogo, bar sudeci po reakcijama drugova na ovu vest. I mislim da se vucic zajebo sa ovim lececi svoje komplekse.

 

A mnogo me nervira sto cu i ja indirektno da placam ovo

Edited by de Sisti
Link to comment
On 17.7.2021. at 11:14, vememah said:

Sa RTV foruma, lik koji ima veze u HT-u:

 

 

Inače, prava obuhvataju i Sloveniju, nedavno su i tamo pokrenuli Arene i u ponudu su ih uvrstili svi ključni operateri osim naravno Telemacha.

brate, Ulicaulice nema nikakve veze sa htom

lik kupi sve moguće informacije sa svih mogućih foruma i odna se predstavlja kao veliki insajder

odi na sf pa vidi šta sve piše, najgrlatiji je, a niđe veze

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bio je ranije pre nekoliko godina neki lik, ne secam se nika, na Benchmark forumu koji je "lično imao uvid u ugovore da PL prelazi na Arenu" przio ljude mesecima, a cula sam da su mnogi i raskidali i prelazili kod Tel. Tada nije bilo ovih paketa. Da nije to taj?

Link to comment
To za politički kontekst je valjda jasno. Ovo govorim iz ugla prosečnog krajnjeg korisnika kojem je bitnije gde će da pogleda ono što ga zanima.

I Dojce Telekom u Hrvatskoj ucestvuje u ovih nebuloznih 600 miliona eura o kojima pise N1 pozivajuci se na Betu a na Beti ta vest ne postoji ili ne umem da je nadjem .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
čuveni "makarena" [emoji3]
Jaoooo taj! Hahahahaa kakav lik, haos pravio mesecima, a ovi iz SK namerno drzali vest do prve nedelje avgusta da kazu da su prava njihova [emoji28][emoji28][emoji23]
Link to comment
3 minutes ago, Mario Kempes said:

I Dojce Telekom u Hrvatskoj ucestvuje u ovih nebuloznih 600 miliona eura o kojima pise N1 pozivajuci se na Betu a na Beti ta vest ne postoji ili ne umem da je nadjem .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

ne učestvuje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...