Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Volim fudbal oduvek, al da me ljulja pikanje lopte za milionske iznose i da pri tome indirektno ucestvujem u placanju da ne gledam sve ostalo plus da jedini koji imaju neko dejstvo nisu opozicioni aktivisti i politicari no navijaci, ne mog no tudjeg kluba, pa to moze samo u nasem bioskopu.

Edited by villiem
Link to comment

Nažalost po UG, ovo samo može biti stalna praksa dok im ne uzmu sve. Stvarno postaje suluda situacija. I sport je samo deo priče tog suludog bacanja novca, a gde su tek razni Kuriri, K1, Tanjug, pa ona hiperprodukcija serija na Superstaru... A s druge strane daju 12 meseci po 1 dinar, pa kakva to računica može da bude?

Ja, i da sve pređe na Arenu neću na Telekom iz više razloga, a između ostalog na EON boxu se vrlo lako može doći do Arena kad nude potreba za tim.



  • +1 1
Link to comment

Ja sam ovde napisla to 13.jula i neki se cudili sto je apsolutno normalno, a neki se i podsmevali.

Ne kapiramo ipak dovoljno mafiju, a njih zabole za nase milione, oni se frljaju miljardama.

Kad cujem onog sicvea svaki put je buduci metro skuplji, trenutno 4.6milijardi, ali to su neke druge teme. Ili nisu.

Link to comment

Kada sam prvo cula da je PL od sledece sezone def kod njih, i nekako pomirila, pa dobro, uzecu paket Arene sta sad nije smak sveta.

Ali kada sam cula cifru, ma nema trika.
I setila se EONa doduse tek prelazim sa D3 ovih dana, nedelja.


Ja, i da sve pređe na Arenu neću na Telekom iz više razloga, a između ostalog na EON boxu se vrlo lako može doći do Arena kad nude potreba za tim.


I ne mora Arena, tu su Englezi preko Kodija recimo, zar ne?
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:


I ne mora Arena, tu su Englezi preko Kodija recimo, zar ne?

 

Jok, neće englezi prenositi sve utakmice, neće kod njih biti utakmica od 15h, ide se na stadion

Samo Arena, NBC i BEIN su kupili SVE utakmice

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, renne said:

Samo Arena, NBC i BEIN su kupili SVE utakmice

Dobro dosao nazad :) 

 

Dobro im je drustvo. Da li smeju da preprodaju prenose, recimo daju ga B92 ili Prvoj?

  • +1 1
Link to comment
Jok, neće englezi prenositi sve utakmice, neće kod njih biti utakmica od 15h, ide se na stadion
Samo Arena, NBC i BEIN su kupili SVE utakmice
Jaoo jest za taj fakin termin sam zaboravalila krizni subotom od 16h.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...