Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Žugić je na B92 rekao da je u ovom veku samo Sir Alex Ferguson odbranio titulu. Te stvari se tako lako provere.

 

Chelsea uzeo titulu 2004/05. pa je odbranio 2005/06.

Manchester City uzeo titulu 2017/18. pa je odbranio 2018/19.

 

Zatim, rekao je da najveći fan club navijača Liverpula van Engleske baš na ovim prostorima. Takođe ni to nije tačno, jer Liverpulovi fan klubovi u Kini, Tajlandu i Australiji su daleko brojniji sa članstvom nego Liverpul fan klub Srbija, Hrvatska

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

G17 plus kadar. Sa 30 godina prvi posao u ministarstvu. Možemo da pričamo šta hoćemo to je veće zlo od ove bande secikesa.

Užasno zlo koje je izbacilo na ulicu ljude iz najvecih ex yu firmi.Pljačkaška organizacija demokrata i G17 je najvece zlo koje je ikada zahvatilo Srbiju.Srce mi se cepa kad mi ljudi iz obezbedjena dodju u firmu da rade za jad i bedu a bili su nekad odlični radnici koji su radili za prvoklasne firme.

Link to comment

Nešto razmišljam kako će ova akvizicija prava na PL zapravo sjebati oba kablovska provajdera u Srbiji. U prvom trenutku SBB jer će nedvosmisleno nešto malo ljudi otići ali negativan imidž će ostati. Taj sadržaj je manje gledan od jutarnjeg programa na Happy-ju ali ipak ima neku psihološku težinu u izboru provajdera.

U nekoj drugoj fazi MTS će imati ozbiljne gubitke jer je jedan relativno nebitan sadržaj toliko plaćen. Ako je stvarno toliki iznos o kome se priča, da podsetim, to je onoliko koliko je plaćen onoliki most na Adi.

Link to comment
11 hours ago, Niveamen said:

Užasno zlo koje je izbacilo na ulicu ljude iz najvecih ex yu firmi.Pljačkaška organizacija demokrata i G17 je najvece zlo koje je ikada zahvatilo Srbiju.Srce mi se cepa kad mi ljudi iz obezbedjena dodju u firmu da rade za jad i bedu a bili su nekad odlični radnici koji su radili za prvoklasne firme.

e jbg za boldovano 

razumem ja i zar rasprave i sve ali ova recenica stvarno moze da upadne u relativizaciju genocida koji derpe i njegovi duhovni roditelji sprovode vec 30+ godina...

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

da li mozda znas kolika je gledanost titovih blizanaca u domacoj ligi :happy:

osim tzv derbija tankoza, evo ti april kao primer :

image.png.a49af6a8a6149d0009f76f7cdc868c3c.png

 

doduse 1 utakmica po kolu je isla na nesrecnom B92 ( sa duplo vecim AMR% u proseku...)

  • Hvala 2
Link to comment

To su utakmice kad igraju Partizan i Zvezda, a gledanost je ovako bedna. Zamisli koja je gledanost kad igraju Napredak vs Metalac. 

I onda ovi oće kao da grade stadione po Srbiji za te klubove da narod gleda Mačvu i Slanu Baru :lolol:

 

 

 

Link to comment

pa dobro gledanost je bedna jer bedan broj ljudi u srbistanu ima arene i drugi razlog je što su zadnja 4 prvenstva bila odlučena do oktobra, izostanak neizvesnosti = smanjena gledanost...

- cenim manje od 30% ima arene, pa su ljudi po gradovima prinuđeni da idu u kladionice da gledaju fudbal, a oni po selima nemaju ni tu mogućnost, sećam se da je jedan od zadnjih derbija koje je prenosila normalna, zemaljska tv imao udeo od 57%, tj da je svaki treći tv u državi bio uključen na taj kanal koji je prenosio...

Link to comment

Ćale je npr na selu i sa IPTV-a je prešao na TOTAL TV isključivo radi Engleza. Kontam da će sad isključivo radi njih i da se vrati na IPTV. Mislim da je domaća liga najgledaniji sadržaj arene, ima gomila starijih koji po gradovima odu u kladže da gledaju domaći fudbal a gomila mladjih koja ode da bi gledala LŠ npr. 

Link to comment

a i nije neophodna kablovska, ima Arena i na onom Antena plus-u, ako to još postoji

 

znači svako sa sobnom zemaljskom antenom može da gleda Arenu, uz doplatu

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

a i nije neophodna kablovska, ima Arena i na onom Antena plus-u, ako to još postoji

 

znači svako sa sobnom zemaljskom antenom može da gleda Arenu, uz doplatu

 

Postoji, ima celih 15k pretplatnika, i imaju Arene u SD-u, ali je pitanje kad pokrenu nove zbog tolike količine prenosa koliko će njih biti dostupno tu.

 

I teško ide sa sobnom, pokrivenost nije tako dobra po celoj Srbiji, možda po gradovima na spratovima i oni koji imaju direktnu vidljivost s predajnikom. Vraćali su ljudi koji nisu hteli da instaliraju krovnu antenu prijemnike jer nikako nisu uspeli da uhvate signal sa sobnom.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, zoki said:

na drugom forumu sam pročitao da je preko EON-a blokiran Arena Cloud, ima li neko odavde da to potvrdi?

 

Tajni agent moja zena :D   upravo probala... nije tacno. Imam sbb i arena cloud smart aplikaciju i radi.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

pa dobro gledanost je bedna jer bedan broj ljudi u srbistanu ima arene i drugi razlog je što su zadnja 4 prvenstva bila odlučena do oktobra, izostanak neizvesnosti = smanjena gledanost...

- cenim manje od 30% ima arene, pa su ljudi po gradovima prinuđeni da idu u kladionice da gledaju fudbal, a oni po selima nemaju ni tu mogućnost, sećam se da je jedan od zadnjih derbija koje je prenosila normalna, zemaljska tv imao udeo od 57%, tj da je svaki treći tv u državi bio uključen na taj kanal koji je prenosio...

 

To su više argumenti tipa šteta što su prava za prenose kupili ovi koje niko ne može gleda a ne ovi što bi imali share 95%, utakmica nije televizična, bila bi bolja gledanost samo da je neko hteo dati odlučujući gol za titulu makazicama sa 40 metara u 96. minutu poslednjeg kola

nekad će da im se poklope merkur jupiter i mars u liniju pa će AVR% bi sa 1.45 otići na 2.35 i to bi onda bila malo manje bedna gledanost, ali ipak i dalje bedna.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...