Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

8 hours ago, Bogotac said:

to mi nije receno,samo da mogu da izjednace ponudu telekoma i PL ostaje kod njih

kako da nesto izjednače kad su prava prodata vec Areni... 

Link to comment
On 14.7.2021. at 13:55, Jeremija said:

 

Mešaš stvari, onih 100 miliona je trebalo biti po sezoni, ovo je ipak znatno manje.

 

100 miliona godišnje premier league tv prava za Srbiju? to se neko loše naduvao pre nego što je uzeo da tipka po internetu.

ceo svet ukupno za ta tv prava englezima plaća godišnje oko 1 milijarde, a tržište kao što je Srbija bi u tome moglo da učestvuje sa 10%?

Srbija as 5 miliona punoletnih koji rade za 400 eura i gde marketing počinje i završava sa "samo još sutra u maksiju sniženje na krastavce samo 39.99 dinara"

ništa srbina ne može da baci u rebus kao kombinacija sporta i biznisa. tu otkažu sve kočnice za frljanje milionima i milijardama, tu odvaljivanje od realnosti ide na max :lolol:

 

Link to comment

Branko Nordeus, Mate Rimac i Shenki Versace iscolali 100 miliki da gleda napaćeni narod Premier League

Edited by omiljeni
Link to comment

Da li uz Premium paket kod SBB imam pravo na CAM karticu za jos jedan tv? Besplatno naravno, nemam nameru da im placam dodatno.

Edited by Milosh76
Link to comment
45 minutes ago, Milosh76 said:

Da li uz Premium paket kod SBB imam pravo na CAM karticu za jos jedan tv? Besplatno naravno, nemam nameru da im placam dodatno.

 

Da ti odgovorim, koliko mogu. Ja imam Premium, i jedan (Eon) Box, dodatne nisam uzimao, tako da ne mogu sa stopostotnom sigurnošću da ti kažem. Medjutim, pre par godina kad su "digitalizovali", onda su mi (za dnevnu sobu, i televizor koji skoro nikada ne koristim) dali da biram izmedju cama i minija. Tako da pretpostavljam da dele camove, ako ih još ima...

  • +1 1
Link to comment

Odgovorili su mi na tviteru, dobijam dzabe cam karticu jer sam u "digitalizovanom gradu" tj Beogradu.

Istice mi ugovor u novembru, pa ako odlucim da ubacim TV u spavacu, uzecu cam karticu.

Link to comment

Sa RTV foruma, lik koji ima veze u HT-u:

 

Quote

Po infu koji sam jučer dobio, ponuda Arena za Premier ligu bila je oko 190 miliona Eura za 6 godina te oko 100 miliona Eura za 3 godine ( slale su se obje ponude ) SK je nudio oko 30% manje..... Naravno, ako je moj informator u pravu....

 

Inače, prava obuhvataju i Sloveniju, nedavno su i tamo pokrenuli Arene i u ponudu su ih uvrstili svi ključni operateri osim naravno Telemacha.

Edited by vememah
Link to comment

Nije tacno da je SK nudio manje, nudio je vise, i to dosta vise u odnosu na ponude i dosadasnje ugovore.

Mea culpa, to manje odnosi se na Telekomovu ponudu. To da, manja je bila naravno.









Link to comment

Hoće to sigurno, prava za EPL u celom svetu sem Britanije su u turnusu '19-'22 vredela 4,2 milijarde funti tj. manje od 5 milijardi evra.

https://www.sportspromedia.com/news/premier-league-tv-rights-value-domestic-international

 

Verovatnoća da neko za područje ex-Yu, u kojem živi ispod tri promila svetskog stanovništva, iskešira 6,6% te sume (polovina, dakle 325 miliona za trogodišnji period u odnosu na 4,9 milijardi evra), tj. 22x više od proseka po glavi stanovnika za prošli ciklus teži nuli.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...